AББ і Microsoft Azure уклали стратегічне партнерство для інформаційної промислової трансформації

2016-10-10 - Компанії AББ і Microsoft сьогодні оголосили про стратегічне партнерство, яке допоможе замовникам в промисловості підняти ефективність цифрових рішень на новий рівень. Замовники отримають перевагу від унікальної комбінації інтелектуальної хмари Microsoft Azure та глибоких предметних знань, та великого набору промислових рішень від компанії AББ.
Обидва партнери прагнуть до розширення своїх можливостей в таких сегментах ринку, як робототехніка, рішення для суднобудування і портів, електротранспорт і поновлювана енергія. При виборі Microsoft Azure в якості хмари для своєї інтегрованої платформи, клієнти AББ тепер матимуть доступ до хмарної інфраструктури корпоративного класу, що отримає вигоду у мільярди доларів від поточних інвестицій.

«Разом з AББ ми забезпечимо замовників цифровими технологіями і хмарною платформою, які дозволять розширити можливості кожної людини, команди і бізнес-системи у рамках організації. Це сприятиме виникненню нових ідей, швидкому ухваленню рішень, а також зростанню і новим можливостям" - коментує Сат ь я Наделла, виконавчий директор Microsoft.

«Це партнерство, побудоване на загальних зусиллях Microsoft і AББ, несе унікальні перспективи нашим замовникам в області енергетики, промисловості, транспорту і інфраструктури - коментує виконавчий директор AББ Ульріх Шпісхофер. - Грунтуючись на нашій базі встановленого устаткування, яка налічує більше 70 мільйонів підключених пристроїв і понад 70 тисяч інформаційних систем управління, нашим наступним кроком стане розвиток однієї з найбільшої в світі промислової хмарної платформи».

Озвучена сьогодні програма AББ Ability містить увесь набір інформаційних рішень і послуг для усіх сегментів, закріплюючи лідерство AББ в області Енергетики і Четвертої промислової революції. Нова інтегрована хмарна платформа стане ключовим чинником програми AББ Ability і можна чекати створення масштабної, відкритої, інформаційної промислової екосистеми для замовників, партнерів, постачальників і розробників.

Разом AББ і Microsoft докладуть усі зусилля для розвитку цифрових рішень для замовників, які збільшать продуктивність, збільшивши час працездатності, швидкість роботи і рівень доходів. Як тільки AББ стандартизує свою платформу на Azure і розширить своє лідерство в Енергетиці і Четвертій промисловій революції, компанія повною мірою освоїть такі сервіси як Azure IoT Suite і Cortana Intelligence Suite, на усіх рівнях - від пристрою до системи, від підприємства до хмари.
У AББ і Microsoft багатий досвід успішної співпраці і постачання якісно нових кінцевих рішень для ряду областей, таких як робототехніка, інтелектуальні мережі, суднобудування і порти, зарядна інфраструктура для електротранспорту.

Про компанію АББ

Компанія АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) – лідер з технологій для обладнання для електрифікації, роботизації та електроприводу, промислової автоматизації та електричних мереж. Компанія працює із замовниками в сфері енергетики, промисловості, транспорту і інфраструктури по всьому світу. Протягом більше 40 років АББ створює майбутнє цифрового формату промисловості. Маючи більш ніж 70 млн. підключених пристроїв встановленої бази обладнання та більше ніж 70 000 систем управління в усіх споживчих сегментах, компанія АББ має ідеальне становище, щоб отримати переваги від Енергетичної та Четвертої промислової революції. 130 років провідного досвіду дозволяє компанії АББ успішно вести бізнес у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. ( www.abb.com ).

В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.

Про компанію Microsoft

Компанія Microsoft - світовий лідер серед платформ і компаній-виробників для мобільних і хмарних рішень. Місія компанії - розширити можливості як кожної людини, так і кожної організації на планеті, щоб разом досягти більшого. Microsoft являється торговою маркою Групи компаній Microsoft.

SearchCONTACT US