АББ підтримує 6-й Міжнародний форум з відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні

2014-09-19 - АББ надає спонсорську підтримку форуму REF
Компанія АББ підтримує 6-й Міжнародний форум з відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні “REF-2014 Kyiv”, який відбудеться 14-15 жовтня у НСК “Олімпійський”. Протягом останніх років REF затвердив свій статус однієї з головних подій у сфері сталої енергетики на території Східної Європи, збираючи в якості спікерів, партнерів та учасників лідерів з енергоефективності та відновлюваної енергетики, керівників держвідомств, розробників, виробників і постачальників технічних рішень та обладнання, фінансистів та інвесторів, кращих міжнародних експертів і представників професійних асоціацій, щоб створити імпульс для розвитку проектів у галузі відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

АББ представить доповідь на сесії «Енергоефективність і нові енергетичні рішення в промисловості”. У презентації від АББ буде висвітлений досвід впровадження енергоефективних рішень в світі та, зокрема, в Україні.

Компанія АББ – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у понад 100 країнах світу і нараховує близько 145 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Миколаєві та Харкові працюють близько 200 співробітників.

SearchCONTACT US