Dni Otwarte ABB
Zrobotyzowane procesy pakowania, paletyzacji i pick&place
3 - 4 czerwca 2014 roku
Aleksandrów Łódzki

2014-03-18 - ABB serdecznie zaprasza na BEZPŁATNE Dni Otwarte ABB poruszające temat zrobotyzowanego Pakowania, Paletyzacji i Pick&Place, które odbędą się w dniach 3 oraz 4 czerwca 2014 roku w Aleksandrowie Łódzkim.

Spotkanie odbędzie się w dniach 3 lub 4 czerwiec 2014 roku (do wyboru jeden z terminów).

Miejsce spotkania - Fabryka ABB w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Placydowska 27.Wstęp na Dni Otwarte jest BEZPŁATNY.

Warunkiem wzięcia udziału w Wydarzeniu jest rejestracja poprzez

FORMULARZ REJESTRACYJNY


lub wysłanie zgłoszenia drogą mailową na adres:


malgorzata.cwieczek@pl.abb.com


Dlaczego warto?

Robotyka jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dziedziną techniki. Rynek polski ma ogromny potencjał wzrostowy jeżeli chodzi o roboty stosowane w przemyśle. Rozwój ten co prawda w ostatnich latach został nieznacznie zahamowany przez kryzys gospodarczy, jednak polski rynek jest bardzo otwarty na innowacyjność oraz ma duży potencjał.

Między innymi dlatego ABB zdecydowała się ulokować w roku 2007 w Polsce Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych (PAC). Centrum to obszarem działania obejmuje całą Polskę oraz kraje Europy, rozwijając zrobotyzowane aplikacje pakowania, picke&place (sortowania) i paletyzacji. Wykorzystywane są one w głównej mierze w przemyśle spożywczym, ale na ogromną skalę również w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym, czy przemyśle materiałów budowlanych.

Dla naszych Klientów organizujemy spotkania - dni otwarte, dzięki którym przedsiębiorstwa produkcyjne mają możliwość poznać bliżej szerokie możliwości rozwiązań zrobotyzowanych z aplikacji pakowania, paletyzowania i pick&place oraz porozmawiać z naszymi specjalistami o rozwiązaniach zrobotyzowanych w odniesieniu do konkretnych warunków produkcyjnych.

Tegoroczne spotkanie - Dni Otwarte podzielone zostanie na 2 części:

- teoretyczną, czyli wystąpienia specjalistów z zakresu zrobotyzowanych procesów pakowania, paletyzacji oraz pick&place.
Odwiedzający nas Goście będą mieli między innymi okazję wziąć udział w praktycznej demonstracji oprogramowania RobotStudio Palletizing PowerPac, służącego do szybkiej symulacji procesu paletyzowania oraz szeregu innych prezentacji i demonstracji tematycznych.

- pokazową, podczas której zaprezentowany zostanie sprzęt i jego możliwości.
W ramach pokazu uczestnicy zobaczą między innymi gotowe rozwiązania modułowe do zadań pakowania, paletyzacji oraz pick&place (np. RacerPack do superszybkiego pakowania oraz cela z robotem typu FlexPicker), a także roboty ABB do wspomnianych prac z chwytakami dedykowanymi omawianym zadaniom. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Aleksandrowie Łódzkim.

Agenda spotkania


Robot IRB 460

SzukajSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI