ABB ir IBM bendradarbiaus kuriant dirbtinio intelekto sprendimus pramonei

2017-04-25 - Apjungus ABB Ability™ ir IBM Watson galimybes bus sukurta išskirtinė vertė klientams.
ABB ir IBM (NYSE: IBM) šiandien pranešė apie strateginę partnerystę, kuri apjungs ABB skaitmenizuotus sprendimus pramonei ABB Ability™ ir IBM Watson galimybes.


nuotr. Harriet Green, General Manager Watson IOT, Customer Engagement and Education, IBM and Guido Jouret, Chief Digital Officer, ABB

ABB pramonės srities žinias ir skaitmeninių sprendimų portfelį apjungus su IBM patirtimi dirbtinio intelekto srityje, bus sukurtos naujos įžvalgos pramonei ir elektros tinklams.

"Šis stiprus derinys pradeda naują pramonės technologijų etapą, kuris nueina toliau nei dabartinės sistemos, kurios tiesiog renka duomenis, prižiūri įrenginius ir jų operacijas, o duomenis naudoja analizei bei veiklos optimizavimui," - sakė ABB generalinis direktorius Ulrich Spiesshofer. "ABB yra patikimas lyderis pramonės srityje, o IBM - dirbtinio intelekto ir kognityvinės kompiuterijos lyderis. IBM kartu su ABB sukurs ypatingus sprendimus klientams ketvirtosios pramoninės revoliucijos epochoje."

Nauji ABB ir IBM sprendimai padės visiškai kitaip pramonės įmonėms spręsti iššūkius, su kuriais jos susiduria, pvz. pagerinti kokybės kontrolę, sumažinti prastovas, padidinti pramoninių procesų greitį ir našumą. Šie sprendimai bus gerokai daugiau nei dabartinės sistemos, kurios tiesiog renka duomenis. Tai bus kognityvinės pramonės mašinos, kurios naudos duomenis tam, kad suprastų, pajaustų ir surastų priežastis bei imtųsi veiksmų, padedančių pramonės darbuotojams eliminuoti neefektyvius procesus ir nereikalingas užduotis.

"Šis svarbus bendradarbiavimas su ABB dar giliau įtrauks "Watson" į pramonės sprendimus: nuo gamybos iki energetikos, transporto ir daugiau", - sakė Ginni Rometty, IBM pirmininkė, prezidentė ir generalinė direktorė. "Duomenys, gauti iš pramonės įmonių produktų, įrenginių ir sistemų, turi naujas inovacijų, našumo ir saugos galimybes. Tik su "Watson" plačiomis pažinimo galimybėmis ir mūsų platformos unikalumu šie duomenys gali tapti nauja verte pramonei. Mes esame pasirengę bendradarbiauti su ABB šioje naujoje pramonės eroje".

Pavyzdžiui, ABB ir IBM pritaikys "Watson" dirbtinį intelektą defektų suradimui realiu laiku panaudojant ABB sistemos fiksuotus gamybos vaizdus, kuriuos išanalizuos IBM "Watson". Anksčiau tokie patikrinimai buvo atliekami rankiniu būdu, tai buvo lėtas procesas ir likdavo didelė klaidų tikimybė. Toks sprendimas įspės gamintojus dėl kritinių klaidų, kurios nėra matomos plika akimi. Lengvesnis defektų identifikavimas paveiks visas gamybos linijoje esančias prekes ir taip padės pagerinti bendrovės konkurencingumą, tuo pačiu išvengiant brangiai kainuojančių prekių atšaukimų ir žalos įmonės reputacijai.

Kitas pavyzdys - ABB ir IBM pritaikys "Watson" gebėjimus elektros pasiūlos ir paklausos tendencijų prognozei pagal istorinius ir meteorologinius duomenis. Tai padės energetikams optimizuoti elektros tinklų, kurie susiduria su vis sudėtingesniu įprastų ir atsinaujinančių energijos šaltinių balansu, veiklą. Temperatūros, saulės ir vėjo greičio prognozės bus naudojamos vartojimo paklausos prognozei, kuri padės nustatyti optimalų apkrovos valdymą bei kainas realiu laiku.

Apie ABB
ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 125 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Apie IBM
Daugiau informacijos rasite www.ibm.com/iot, www.ibm.com/internet-of-things/iot-solutions/iot-manufacturing

IeškotiKONTAKTAI