ABB Ability™ - nauji skaitmeniniai sprendimai

2017-03-14 - Renginyje "ABB Customer World“ ABB pristato savo skaitmeninių sprendimų portfelį.Daugiau nei 180 ABB sprendimų ir paslaugų nuo šiandien ABB klientams ketvirtosios pramonės revoliucijos epochoje suteiks naujas galimybes. Sujungusi ABB patirtį, tinklus, naujausias skaitmenines technologijas ir inovacijas, ABB Ability™ pateikia išskirtinius sprendimus ir paslaugas, padėsiančias išspręsti realias verslo problemas bei pastebėti naujas verslo galimybes.

Energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros užsakovams ABB Ability™ leis sukurti naujus ir tęsti esamus procesus; gauti įžvalgas, kurios padės optimizuoti planavimo ir kontrolės operacijas realiu laiku. Rezultatai, perduoti tiesiai į valdymo sistemą, leis pagerinti pagrindinius rodiklius, tokius kaip gamyklos našumas, efektyvumas ir veikla. Naujieji pasiūlymai leis klientams įsidiegti naujoves bei konkuruoti augančioje skaitmeninėje pramonės rinkoje.

"ABB - novatoriškų skaitmeninių sprendimų technologijų lyderė, turėdama daugiau nei 70 mln. internetu sujungtų įrenginių bei 70.000 kontrolės sistemų, turi unikalią galimybę padėti savo klientams atlikti skaitmeninę transformaciją," - sakė ABB vadovas Ulrich Spiesshofer. "Su ABB Ability™, kuri apjungia ABB patirtį, pažangius ryšius ir naujausias skaitmenines technologijas, mūsų klientai galės pasiekti beprecedentinį veiklos efektyvumą ir produktyvumą."

ABB Ability™ skaitmeniniai sprendimai apima veiklos valdymo sprendimus pramonės šakoms, kontrolės sistemas perdirbimo pramonei, nuotolinio stebėjimo paslaugas robotams, varikliams ir įrenginiams, valdymo sprendimus pastatams, elektromobilių įkrovimo tinklams ir atviroje jūroje esančioms platformoms. Kiti labiau specializuoti pasiūlymai skirti duomenų centrų energijos valdymui, laivynų navigacijos optimizavimui ir pan.

Klientai, kurie jau naudoja skaitmeninius sprendimus, dabar tapusius ABB Ability™ portfelio dalimi, yra pirmaujančios energetikos, gamybos ir paslaugų bendrovės, tokios kaip „Shell Oil“, „CenterPoint Energy“, „Con Edison“, BASF, „Royal Caribbean“, „Cargill“, Volvo, BMW ir daugelis kitų.

ABB Ability™ naujos kartos skaitmeniniai sprendimai ir paslaugos yra kuriamos ant „Microsoft“, su kuria ABB yra sudariusi strateginę partnerystę, „Azure“ platformos.

"Kurdami savo sprendimus ant „Azure“ platformos galime panaudoti visas jos galimybes bei kartu pridėti ir savo konkrečius pasiūlymus,“ - sakė ABB skaitmeninimo vadovas Guido Jouret. "Tiesą sakant, mes perkeliame dešimtmečių ABB kompetenciją pramonės srityje į programinę įrangą. Tapę savo klientų partneriu, padėsime jiems atlikti skaitmeninę transformaciją; jie žinos daugiau, nuveiks daugiau ir padarys geriau. Mes padėsime jiems įvertinti, automatizuoti ir optimizuoti."


ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 125 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

IeškotiKONTAKTAI

LINKS