ABB 2014 metų gerbiamiausių savo srityje bendrovių sąrašo, sudaryto žurnalo "Fortune", viršuje

2014-03-19 - Kasmetinė tarptautinė gerbiamiausių bendrovių apklausa pramonės šakos lyderiu įvardijo ABB.
ABB, energetikos ir automatikos technologijų lyderę, žurnalas “Fortune” įvardino gerbiamiausia bendrove savo srityje. Įmonė pakilo iš šeštosios vietos, kurią pernai metais užėmė pramonės mašinų kategorijoje.

„Fortune“ kasmetinis įvertinimas gaunamas apklausus 15.000 vadovų bei pramonės analitikų, kurie reitinguoja kompanijas pagal devynis požymius tokius, kaip novatoriškumas, gebėjimas pritraukti bei išlaikyti talentus. ABB užėmė pirmąją vietą savo sektoriuje pagal penkis (tarptautinis konkurencingumas, produktų/paslaugų kokybė, vadybos kokybė, personalo valdymas ir inovacijos) iš devynių požymių.

"Džiaugiamės, kad esame pripažinti kolegų bei žurnalo "Fortune" pasauliniu lyderiu mūsų pramonės srityje", - sakė ABB vykdantysis direktorius Ulrich Spiesshofer.

Tarptautinis „Fortune“ tyrimas apima 25 pramonės sektorius.

ABB (www.abb.com) yra energetikos ir automatikos technologijų lyderė, kuri leidžia energetikos ir pramonės objektų užsakovams gerinti našumą tuo pačiu metu mažinant poveikį aplinkai. ABB grupės įmonės veikia maždaug 100 šalių, ir jose dirba daugiau nei 150 000 žmonių.

IeškotiKONTAKTAI