ABB laimi net keletą elektra varomų autobusų įkrovimo sistemų užsakymų

2017-02-14 - ABB laimėjo net tris užsakymus, pagal kuriuos Europoje ir Šiaurės Amerikoje bus įrengtos greitojo įkrovimo sistemos, tinkamos visoms elektra varomoms ar hibridinėms „Volvo Buses“ transporto priemonėms.Didžiausias gautas užsakymas – tai 12 papildomų autobusų įkrovimo sistemų Belgijoje Šarlerua, kurias užsakė „Volvo Buses“. Kartu su trimis jau įdiegtomis ABB sistemomis tai taps didžiausiu vientisu elektra varomų autobusų ir įkrovimo stotelių tinklu Europoje. 2018 metais pabaigus projektą sistema aptarnaus Valonijos viešojo transporto 101 „Volvo“ hibridinį autobusą.

ABB taip pat gavo autobusų greitojo įkrovimo sistemos užsakymą iš Švedijos Värnamo savivaldybės dukterinės kompanijos „Värnamo Elnat“. Tai buvo pirmasis ABB komercinis autobusų įkrovimo sistemos užsakymas Švedijoje.

„Volvo Buses“ padalinys Šiaurės Amerikoje „Novabus“ neseniai paskelbė, kad bendradarbiaus su ABB pristatant pirmąjį ABB elektra varomų autobusų įkroviklį Šiaurės Amerikoje, Monrealyje.

Be to, dar du greitieji įkrovikliai hibridiniams el. autobusams buvo įrengti praeitą savaitę Luksemburgo centrinėje stotyje, kurie bus pradėti eksploatuoti kartu su penkiais „Volvo“ hibridiniais el. autobusais.

ABB įkrovikliai galutinėje maršruto stotelėje gali pilnai įkrauti hibridinius ir vien tik elektra varomus autobusus per tris - šešias minutes.

Technologija remiasi „OppCharge“ atvirais standartais, kurie leidžia pakrauti skirtingų gamintojų elektra varomus autobusus ir taip išvengti suderinamumo problemų.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 125 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com