“Baldor Electric” tampa ABB

2018-02-27 - ABB "Next Level" strategijoje svarbi yra integracija ir nuo š. m. kovo mėnesio prasideda prekės ženklo atnaujinimas.

ABB integruoja "Baldor Electric Company" pavadinimą į tarptautinį ABB ženklą. Pagal Next Level strategiją įvairūs ABB priklausantys prekės ženklai integruojami į vieną pagrindinį tarptautinį ABB prekės ženklą. Nuo 2018 m. kovo 1 d. Baldor Electric Company, kuri buvo ABB grupės nare daugiau nei septynerius metus, bus pervadinta į ABB.

"Tai dar vienas svarbus žingsnis formuojant į rinką orientuotą, lanksčią organizaciją, kuri suvienodina visus ABB prekės ženklus visame pasaulyje", - sakė ABB robotikos ir pavarų padalinio prezidentas Sami Atiya. Šiam padaliniui priklauso įmonė šiuo metu žinoma kaip Baldor. "Siekdami suderinti visą mūsų veiklą po ABB prekės ženklu, mes įgyvendiname savo Next Level strategiją, taip kurdami vertę, racionalizuodami ir stiprindami savo portfelį".

Įmonė pasivadinusi ABB ir toliau gamins, projektuos ir parduos Baldor-Reliance® variklius ir Dodge® mechaninės galios perdavimo produktus penkiolikoje JAV gamyklų. Ji ir toliau palaikys visą ABB variklių ir generatorių verslo padalinį, įskaitant ABB prekės ženklo IEC variklius, didelius kintamosios srovės variklius, generatorius ir su jais susijusias paslaugas. Jos būstinė yra Fort Smithe, Arkanzase.

"Per pastaruosius 10 metų ABB JAV investavo daugiau nei 13 milijardų JAV dolerių," - sakė ABB Amerikoje prezidentas Greg Scheu. "Bendrovė ir toliau investuos į gaminamus produktus ir į žmones, kurie atsakingi už jų gamybą. Mūsų amerikietiškas variklių ir mechaninių produktų portfelis bus įtrauktas į platų ABB Ability ™ skaitmeninių sprendimų portfelį."

Nuo kovo 1 d. ABB prekės ženklas bus taikomas visose "Baldor Electric Company" gamybos, pardavimo vietose, pakuotėms, rinkodaros priemonėms, sąskaitoms-faktūroms, pirkimo užsakymams ir t.t.

Be to, mūsų užsakovai galės naudotis tuo pačiu klientų aptarnavimu, servisu, ABB Ability skaitmeninėmis technologijomis ir daugiau nei 130 metų ABB patirties inovacijose.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 130 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. Tapusi tarptautinių FIA "Formulė E" lenktynių partnere ABB plečia e.mobilumo ribas ir prisideda prie tvarios ateities kūrimo. ABB dirba apie 136.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

IeškotiKONTAKTAI