ABB ir HPE sudarė strateginę partnerystę, kuri pramonės įmonėms suteiks išmanumo

2017-11-28 - ABB ir "Hewlett Packard Enterprise" (HPE) šiandien paskelbė apie strateginę tarptautinę partnerystę, kuri apjungs lyderiaujančius ABB pramonės skaitmeninius sprendimus ABB AbilityTM su HPE inovatyviais hibridiniais informacinių technologijų (IT) sprendimais.

Ši partnerystė sukurs sprendimus, kurie vartotojams iš daugybės pramoninių duomenų suteiks naudingas įžvalgas, kurios sudarys sąlygas padidinti veiklos efektyvumą, lankstumą ir sukurti konkurencinį pranašumą.

ABB patirtis operacinėse technologijose (OT) ir HPE lyderystė informacinėse technologijose (IT) sukurs naują vertę klientams. ABB ir HPE bendri sprendimai pramonei apjungs OT ir IT tam, kad pramoniniai duomenys suteiktų įžvalgas ir automatiškai atliktų reikalingus veiksmus. Sprendimuose bus derinamos „debesų“ platformos, tokios kaip "Microsoft Azure" su įmonių duomenų centrų ir tinklų IT sistemomis. Visa tai pagreitins duomenų apdorojimą pramonės įmonėse ir tuo pačiu įgalins veiksmingą visų pramonės procesų kontrolę.

"Ši strateginė partnerystė žymi naują skaitmeninės pramonės transformacijos lygį," - sakė ABB vadovas Ulrich Spiesshofer. "ABB ir HPE bendri sprendimai apims viską, ko reikia pramonės įmonėms šiandien nuo smulkmenų iki „debesų“ ar pagrindinių sistemų."

"Šis dviejų pasaulinių lyderių aljansas yra beprecedentis savo apimtimi ir jis sukurs proveržį pramonės daiktų internete," - sakė HPE vadovė Meg Whitman. "Su ABB mes suformuosime skaitmeninę pramonės ateitį, kurioje visi įrenginiai bus išmanūs ir galės bendradarbiauti. Tai leis gamykloms lanksčiau prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių ir sudarys galimybę greitai reaguoti į pokyčius. Ši partnerystė sukurs puikias verslo galimybes mūsų bendriems klientams."

ABB - HPE partnerystė apims bendras inovacijas, bendrą plėtrą, bendrą ėjimą į rinką ir bendras paslaugas.

Mokslinių tyrimų įmonė IDC prognozuoja, kad išlaidos daiktų internetui (IoT) augs nuo planuojamų 800 mlrd. JAV dolerių 2017 metais iki 1,4 trilijono dolerių 2021 m. Didžiausios investicijos numatomos gamyboje, transporte ir energetikos srityse. Siekdamos pasinaudoti IoT galimybėmis įmonės investuoja į naujus sprendimus, skaitmenina pramoninę įrangą ir integruoja ją su IT aplinka. Apjungdamos jėgas ABB ir HPE apjungia pajėgumus, kurie reikalingi šiai transformacijai paspartinti.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Daugiau nei 100 šalių ABB dirba apie 136.000 darbuotojų, iš kurių apie 1.500 dirba Baltijos šalyse. www.abb.com 

IeškotiKONTAKTAI