Krokuvoje atidarytas tarptautinis ABB verslo paslaugų centras

2017-04-03 - Greta tradicinės, akademinės veiklos, centro statuso Krokuva įgyja ir naują - technologijų centro statusą.
Viduramžių architektūra garsėjančiame pietų Lenkijos mieste šalia istorinio Jogailos Universiteto „Collegium Broscianum“ stovi modernus devynių aukštų plieno ir stiklo pastatas. Šiame ypač moderniame pastate telefonų ausinėse aidi įvairiausios pasaulio kalbos; girdėti klaviatūrų klavišų taukšėjimas ir matyti į monitorius sutelkę dėmesį darbuotojai. Čia įsikūręs naujas tarptautinis ABB verslo paslaugų centras (angl. Global Business Services, GBS). Krokuvoje yra vienas pagrindinių tarptautinių centrų, kurie aptarnauja ABB klientus ir 132.000 darbuotojų.Pačiame miesto centre „Axis“ biurų pastate įsikūręs GBS centras įdarbins daugiau nei 2000 įvairiakalbių ir įvairios kultūros darbuotojų.

Šis centras yra vienas iš šešių tarptautinių ABB centrų, teikiančių specializuotas paslaugas. Jie buvo įkurti, kaip ABB „Next Level“ strategijos dalis, siekiant lankstumo, greitumo ir labiau į klientus orientuotos bendrovės. Buvo siekiama supaprastinti ir standartizuoti procesus, padidinti efektyvumą ir skatinti augimą. Pagrindinis tikslas - gerinti ABB paslaugų kokybę ir efektyvumą ir leisti verslui sutelkti dėmesį į inovacijas bei vertės kūrimą klientams.

ABB verslo paslaugų centras Krokuvoje
GBS teikia finansų, žmogiškųjų išteklių, informacinių sistemų ir tiekimo grandinės valdymo paslaugas. Paslaugų ir žinių koncentracija šiuose šešiuose centruose pakeičia ABB pagalbinių funkcijų operacijų bei paslaugų procesus ir kokybę. Kitos bendrovės taip pat yra įsteigusios tarptautinius GBS centrus, o esminė tokių pokyčių nauda siekia toliau nei išlaidų mažinimas, nes sėkmingi GBS centrai suteikia vertę ir strateginiu lygmeniu.

Nors daugelis didelių kompanijų naudoja bendrų paslaugų modelį savo verslo daliai, bet tik nedaug jų sėkmingai integravo verslo paslaugas visoms ar daugumai pagalbinių funkcijų į pilnavertę GBS organizaciją. Neseniai atidarytas tarptautinis GBS centras Krokuvoje – tai svarbus žingsnis link tarptautinio lygio ABB GBS organizacijos.Du iš šešių GBS centrų - Bangalore ir Krokuvoje - yra tarptautiniai centrai, o tai reiškia, kad jie pritrauks darbuotojus, kalbančius skirtingomis kalbomis, turinčius skirtingas tarpkultūrines ir tarpasmenines tradicijas bei įgūdžius, būtinus tokių tarptautinių centrų veiklai. Tačiau visi centrai turės ir atstovus, kurie teiks paslaugas konkrečiose šalyse.

ABB turi stiprias šaknis Krokuvoje ir šio miesto parinkimas didžiausiam GBS centrui rodo bendrovės pasitikėjimą vietos talentais, infrastruktūra ir verslo sąlygomis.

Naujame pastate Krokuvoje, kuriame įsikūrė ABB GBS, įrengti ABB protingų namų ir pastatų automatizavimo sprendimai, apimantys oro kondicionavimą, vėdinimą, apšvietimą ir žemos įtampos įrenginius. Lyginant su tradiciniais sprendimais, šie energijos suvartojimą mažina 25 procentais, o vandens - 40 procentų.

IeškotiKONTAKTAI