Antrus metus iš eilės ABB įvertinama „Stipriausi Lietuvoje 2013“ sertifikatu

2013-10-10 - ABB UAB suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2013“ nurodo aukštą įmonės mokumo reitingą.
ABB UAB suteikto sertifikato „Stipriausi Lietuvoje 2013“ vertė ta, kad sustiprinamas partnerių pasitikėjimas ABB, išlaikomas patikimo partnerio įvaizdis. Tiek esamiems, tiek potencialiems verslo partneriams ar klientams jis gali patvirtinti, kad įmonė yra finansiškai patikima ir gali laiku įvykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

“Creditinfo” atlieka Lietuvos įmonių įvertinimus, kuriais naudojasi bankai, telekomunikacijų įmonės, transporto paslaugų įmonės teikdamos limitus savo klientams. Šie sertifikatai gali sumažinti verslo atstovų abejones kita verslo šalimi, nes sunkmečiu buvo stipriai susvyravęs pasitikėjimas verslo partneriais dėl patirtų nuostolių. Pablogėję verslininkų lūkesčiai skatina įmones atsargiau vertinti esamus ar potencialius partnerius, prekių ir paslaugų teikėjus.

„“Creditinfo” pagal tam tikrą metodiką įvertina daugybę įmonės parametrų, tokius kaip buvę vėlavimai per kelerius metus, finansinius rodiklius, tokius kaip kritinis likvidumas, bendrasis likvidumas, skolos ir nuosavybės santykis bei daugelis kitų. Tuomet įmonės reitinguojamos ir suskirstomos į grupes. Mes patenkame į aukščiausią grupę, kuri norodo, kad ABB yra labai patikimas verslo partneris, turintis geriausius mokumo likvidumo nuosavybės rodiklius,“ – sako Diana Meilienė, ABB UAB finansų kontrolierė.

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausio Lietuvoje 2013“ sertifikatą – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių.


SERTIFIKATAS "Stipriausi Lietuvoje 2013"

Ieškoti