ABB Ekip UP - skaitmeninis įrenginys, skirtas žemos įtampos sistemų modernizavimui

2017-08-04 - Naujasis "Ekip UP" padeda atnaujinti įrenginius ir prailginti jų eksploataciją.ABB Ekip UP – tai inovatyvus plug-and-play skaitmeninis įrenginys, sujungiantis turimus žemos įtampos įrenginius į skaitmeninius mikrotinklus. Taip yra padidinamas duomenų valdymo našumas ir sumažinamos energijos sąnaudos. Ekip UP yra ABB Ability™ sprendimų dalis.

ABB apsaugos ir ryšių padalinio vadovas Giampiero Frisio sakė: „Su ABB Ability™ gan paprasta skaitmeninti energiją, nes nauji išmanieji įrenginiai sistemų duomenis paverčia našumu. Ekip UP - tai pirmoji inovacija pramonei, kuri, panaudojant lengvai prijungiamus programinės įrangos pagrindu veikiančius priedus, leidžia turimus aparatus perdaryti į išmaniuosius."

Ekip UP jungiamas prie skirstomųjų įrenginių ir skaitmeninimas leidžia elektros sistemas prijungti prie "debesų" energijos valdymo platformos ABB Ability™ "Electrical Distribution Control System". Ekip UP valdymo funkcijos padeda viską sujungti į mikrotinklą.

Elektros energijos paskirstymas nuo tradicinių „iš viršaus į apačią“ elektros energijos srautų pereina prie įvairių šaltinių tinklo architektūros, integruojančios atsinaujinančios energetikos šaltinius ir daugiau energijos gaminančios vietoje. Duomenys, gaunami iš sujungtų įrenginių, padeda pramonės ir verslo įmonėms turėti pilnesnį vaizdą apie suvartojamą energiją ir turto paskirstymą.

ABB Ekip UP yra paprastas ir ekonomiškas būdas stebėti energijos suvartojimą ir optimizuoti veiklą, prailginant pagrindinių procesų veikimo laiką. Šis daugiafunkcinis įrenginys leidžia skaitmenines naujoves pritaikyti turimai sistemai, minimaliai įtakojant skirstomuosius įrenginius, bet maksimaliai prailginant veikimo laiką.

Ekip UP stebi išteklius, užtikrina apsaugą ir greitą gedimų diagnostiką. Jis taip pat užtikrina nuolatinę išteklių kontrolę ir valdymą.

Siekiant patenkinti rinkos bei individualius klientų poreikius Ekip UP galimas penkių skirtingų variantų:
Ekip UP Monitor matuoja srovę, įtampą, energiją ir jos kokybę bei užfiksuoja ir analizuoja gedimus. Išplėstinės komunikacijos galimybės leidžia integruoti jį su stebėsenos sistemomis ir prijungti paskirstymo įrenginius prie ABB „Ability™ "Electrical Distribution Control System“.
Ekip UP Protect suteikia visas jėgos linijoms reikalingas apsaugos funkcijas, o Protect + užtikrina generatoriaus bei elektros paskirstymo tinklų apsaugą (prisitaikančią ir kryptinę). Integruoti įvesties/išvesties kontaktai palengvina sujungimą su kitais perjungimo įrenginiais.

Abi versijos gali būti atnaujinamos su ABB all-in-one mikrotinklams skirta programine įranga ir turi tokias funkcijas, kaip automatinis perjungimas ir apkrovų valdymas, kurios pagerina naudojimo tęstinumą ir energijos vartojimo efektyvumą.

Ekip UP Control prie stebėjimo prijungia sąnaudų taupymo valdymo algoritmą. Vartotojai, pritaikę išmaniąsias taisykles, gali sumažinti dideles elektros energijos suvartojimo sąnaudas.
Ekip UP Control + yra galingiausias valdiklis, turintis visas funkcijas ir veikiantis, kaip visapusiškas mikrotinklų valdiklis.

Ekip UP tinka žemos įtampos nuo 40kW iki 4MW sistemoms. Šis daugiafunkcinis įrenginys gali būti montuojamas ant durų arba DIN bėgelio. Ekip Connect paleidimo įrankis palengvina konfigūravimą: net išplėstinėms funkcijoms užtenka bazinių programavimo įgūdžių. Yra spalvotas lietimui jautrus ekranas, 10 skirtingų kalbų, todėl naršyti, nustatyti parametrus, patikrinti perspėjimus yra paprasta.

Frisio priduria: "Lankstesnė bet kokios įmonės energijos tiekimo sistema, kai sujungiami skirtingų apkrovų įrenginiai bei generatoriai, užtikrina didesnį našumą, veiklos trukmę ir mažesnes elektros energijos sąnaudas. ABB daugiafunkcis įrenginys yra paprasčiausias būdas mažesnėms įmonėms techniškai supaprastinti elektros tinklus ir praplėsti jų galimybes. Ekip UP leidžia tai padaryti labai nežymiai pakeičiant turimas sistemas.“

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Daugiau nei 100 šalių ABB dirba apie 132.000 darbuotojų, iš kurių apie 1.500 dirba Baltijos šalyse. 

IeškotiKONTAKTAI