ABB elektrifikuoti "HH Ferries" keltai laimėjo prestižinį 2017 metų švarios jūrininkystės Baltijoje apdovanojimą

2017-06-14 - Prestižinis 2017 metų švarios jūrininkystės Baltijoje apdovanojimas ("Baltic Sea Clean Maritime Award 2017") atiteko "HH Ferries Group" už "Tycho Brahe" ir "Aurora" keltų elektrifikaciją, kurią atliko ABB.Šie laivai - tai didžiausi pilnai elektrifikuoti keltai, kurie pirmieji panaudojo ABB novatoriškas automatizuotas įkrovimo krante sistemas Švedijos Helsingborg ir Danijos Helsingör uostuose. "Tycho Brahe" keltą planuojama paleisti birželio 20 dieną.

Abu keltai apie 4 km visą maršrutą praplaukia vien tik baterijomis. Jie kasmet perkelia daugiau nei 7,3 mln keleivių ir 1,8 mln transporto priemonių. Naujas baterijomis grįstas sprendimas visam laivynui sumažins bendrą emisiją daugiau nei 50 procentų, palyginus su dabartiniais dyzelinu varomais laivais.

ABB abiejuose uostuose įrengė pirmąjį automatizuotą įkrovimą krante panaudodama prijungimo ir įkrovimo trukmę optimizuojantį pramoninį robotą.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Daugiau nei 100 šalių ABB dirba apie 132.000 darbuotojų, iš kurių apie 1.500 dirba Baltijos šalyse.

ABB Shore Connection

IeškotiKONTAKTAI