Сервіс АББ фокусується на нагальних потребах замовника

2016-10-28 - Компанія АББ продовжує розширювати області надання сервісних послуг замовникам, використовуючи необхідні знання та компетенції для забезпечення тривалого і ефективного функціонування встановленого обладнання.
Ми розуміємо, що в умовах широкого вибору технічних рішень і конкурентоспроможних цінах, замовник робить свій вибір, зважаючи на додану вартість, яку може запропонувати той чи інший постачальник. В таких умовах сервісна підтримка може стати тією ключовою вигодою, яка схиляє чашу терезів в сторону покупки устаткування в конкретного постачальника при розгляді конкурентних цінових пропозицій.

Сервісний центр АББ в Україні працює давно, але зараз ми змінюємо наш підхід. Тепер ми працюємо під новим девізом: «Сервіс АББ: ми не для всіх - ми для Вас».

У рамках даної стратегії сервісний центр АББ сфокусується на ключових сегментах промисловості та електроенергетичної галузі. Це зосереджує фокус на нагальних потребах конкретного замовника і дасть можливість точно сформувати сервісну або продуктову пропозицію.

20 жовтня 2016 був проведений перший фокусований технічний семінар для енергетиків цементної промисловості, де були присутні представники ТОВ «Подільський цемент»,
ТОВ «Миколаїв цемент» групи CRH, ТОВ «Волинь-Цемент», ТОВ «ЮГцемент» групи Dyckerhoff GmbH.

На семінарі були розглянуті стратегії сервісного обслуговування устаткування, встановленого на підприємствах, технічні рішення АББ у сфері приводів та двигунів, а також питання щодо збільшення енергоефективності підприємств і програми спільного співробітництва.

Компанія АББ хоче зробити свій внесок для переходу України на новий рівень - рівень економічного зростання. Використовуючи кращі світові підходи та професіоналізм, ми хочемо забезпечити надійність і ефективність обладнання в довгостроковій перспективі.

Ми віримо, що, змінюючи і покращуючи культуру експлуатації, підходи до вибору обладнання і стратегії подальшого його обслуговування, ми також робимо свій внесок у зміну країни на краще. Надійність і ефективність українських підприємств – дуже важливо для країни. Давайте досягнемо цього разом!

Про компанію АББ

Компанія АББ ( www.abb.ua ) – лідер з технологій для промисловості.  Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

SearchCONTACT US