Jeszcze wyższa pozycja ABB w rankingu Idealny Pracodawca IT 2014

2014-09-05 - Firma ABB zdobyła 22 miejsce w tegorocznym zestawieniu najlepszych pracodawców w prestiżowym rankingu „Universum TOP 100” w kategorii IT.

Rozpoznawalność marki ABB przez studentów w branży informatycznej rośnie – po zdecydowanym skoku w zeszłorocznym rankingu (o 13 miejsc!), w roku 2014 studenci jeszcze bardziej docenili wartość firmy jako pracodawcy; w kategorii IT, ABB jest już na 22 miejscu.

Ten świetny wynik firma zawdzięcza aktywności w branżowym środowisku studenckim – w ostatnich dwóch latach studenci mieli okazję spotkać pracowników ABB m.in. podczas Konkursu IT Challenge, targów pracy, wykładów na uczelniach z cyklu „IT Academic Days”, seminariów, konferencji studenckich (Studencki Festiwal Informatyczny).


W kategorii "inżynieria" ABB również odnotowuje tendencję wzrostową. W tym roku firma uplasowała się na wysokiej, 18 pozycji.
Ranking „Universum TOP 100” to prestiżowe zestawienie Idealnych Pracodawców w opinii studentów uczelni wyższych. Badanie jest przeprowadzane co roku, wśród studentów na całym świecie. Wyniki są prezentowane w postaci raportów dla poszczególnych krajów z podziałem na oceniane branże.

W tegorocznym badaniu „Poland’s TOP 100 Ideal Employer” wzięło udział ponad 23 500 studentów z 71 polskich uczelni.

Więcej informacji:

http://universumglobal.com/ideal-employer-rankings/


SzukajSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI