Technologijos ir gamta gyvena harmonijoje

2017-05-02 - ABB kompaktiška, modulinė pastotė - optimalus sprendimas "Sabina" nacionaliniame parke greta Romos."Acea" (Azienda Comunale Elettricità e Acque) yra pagrindinis Italijos elektros energijos ir vandens tiekėjas. Romoje, žinomoje kaip Amžinasis miestas, gyvena daugiau nei keturi milijonai žmonių ir ją kasmet aplanko iki 10 milijonų svečių.

Tai kelia didelius reikalavimus Romos infrastruktūrai. "Acea" yra vandens ir elektros energijos tiekėjas miestui. Vienas iš objektų - "Salisano" hidroelektrinė, įsikūrusi gražiame Italijos regione. "Salisano" elektrinė buvo pastatyta 1940 metais "Salisano" nacionaliniame parke, kuris didžiuojasi gražiu kraštovaizdžiu: miškais, tarpekliais ir dirbamais laukais.

"Salisano" bei ją aptarnaujanti pastotė buvo atnaujinami pastaraisiais metais. Dalis pastotės stovėjo toje vietoje, kuriai grėsė nuošliauža, todėl teko pašalinti visą įranga. "Acea" norėjo naujos pastotės, kuri būtų kompaktiška, lengvai įdiegiama ir tilptų į naują saugų, bet gan mažą plotą.ABB suprojektavo sprendimą, kuris buvo individualiai pritaikytas prie vietos reikalavimų ir lengvai transportuojamas. Kompaktiški daugiafunkciniai moduliai (MFMs) sujungė visą pastotės įrangą į vieną, modulinį vienetą.

MFMs gali būti nuo 72,5 iki 420 kilovoltų ir jas galima įrengti per keletą valandų. Joms taip pat nereikia atlikti aukštos įtampos bandymų vietoje. Jose yra įdiegtos stebėsenos ir diagnostikos sistemos, kurios užtikrina prevencinę priežiūrą ir sumažina prastovas.

Naujoviška ABB technologija atitinka įmonės įsipareigojimą kurti tvarius sprendimus stipresniam, išmanesniam ir ekologiškesniam tinklui.

IeškotiKONTAKTAI