ABB ir Microsoft partnerystė – nauji skaitmeniniai sprendimai pramonei

2016-10-05 - ABB ir "Microsoft Corp." sudarė strateginę partnerystę, kuria siekiama pramonės užsakovams kurti papildomą vertę su naujais skaitmeniniais sprendimais. „Microsft Azure“ debesų kompiuterijos ir ABB sprendimai pramonės šakoms sukurs unikalų derinį, kuris mūsų klientams atvers naujas galimybes.
Abu partneriai įsipareigojo kurti skaitmeninius sprendimus jūreivystei ir uostams, robotikai, elektra varomoms transporto priemonėms bei atsinaujinantiems energijos šaltiniams. Pasirinkę „Microsoft Azure“, kaip debesų integruotą ryšio platformą, ABB klientai turės prieigą prie debesų kompiuterijos infrastruktūros, į kurią investuojami milijardai dolerių.

"Pramonės šakų užsakovams mes kartu su ABB suteiksime skaitmenines technologijas bei debesų kompiuteriją kiekvienam darbuotojui, komandai ar verslo sistemai organizacijos viduje, ir tai leis greičiau priimti sprendimus bei išnaudoti visas naujas augimo galimybes," - sakė "Microsoft" CEO Satja Nadella.

"Sujungus ABB ir Microsoft stipriąsias puses galėsime suteikti unikalią vertę mūsų klientams energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros srityse," - sakė ABB CEO Ulrich Spiesshofer. "Mes esame įdiegę daugiau nei 70.000 skaitmeninių valdymo sistemų ir esame prie internetinio tinklo prijungę daugiau nei 70 mln įrenginių, todėl sekantis žingsnis yra sukurti vieną didžiausių pasaulyje pramoninę debesų kompiuterijos platformą."

„ABB Ability“ sprendimai apjungia ABB skaitmeninių sprendimų portfelį ir paslaugas visose pramonės šakose. Nauja integruota debesų kompiuterijos platforma taps „ABB Ability“ pagrindu ir tikimąsi sukurti didelę, atvirą, skaitmeninę pramonės ekosistemą klientams, partneriams ir tiekėjams.

ABB ir "Microsoft" sėkmingai bendradarbiauja ilgą laiką ir kartu yra įdiegę pažangius sprendimus tokiose pramonės šakose, kaip robotika, išmanieji tinklai, jūreivystė ir uostai, elektra varomų transporto priemonių įkrovimo infrastruktūra.

Apie ABB
ABB yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Jau daugiau nei keturis dešimtmečius ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį. Turėdama daugiau nei 70 milijonų prijungtų įrenginių ir daugiau nei 70.000 valdymo sistemų skirtinguose užsakovų segmentuose ABB yra gerai pasiruošusi išnaudoti energetikos ir ketvirtosios pramonės revoliucijos teikiamas galimybes. ABB turi daugiau nei 130 metų istoriją, joje dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

Apie „Microsoft“
„Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė.

IeškotiKONTAKTAI