AББ і Fluor поставлять готові підстанції по всьому світу

2016-10-10 - Партнерство поєднує в собі лідируючі позиції AББ на ринку енергетичних технологій з досвідом Fluor в управлінні великими інженерними і будівельними проектами, а також діяльністю із закупівель. Партнерство, яке відкриє нові можливості зростання для обох компаній.
AББ і Fluor сформували глобальне стратегічне партнерство для реалізації великих проектів по проектуванню, матеріально-технічному забезпеченню і будівництву електричних підстанцій. Об'єднавшись, компанія AББ, з її передовими технологіями і лідируючими позиціями на ринку передачі та розподілу електроенергії, та Fluor, з колосальним досвідом в реалізації великих проектів "під ключ", зможуть задовольнити зростаючу потребу у безпечних, надійних і сучасних електричних підстанціях у всьому світі.

" Ми пишаємося своєю співпрацею з Fluor, яка дозволить використати величезні можливості поточної енергетичної революції. Разом ми маємо намір розвивати наш бізнес, доповнюючи сильні сторони один одного і роблячи унікальні послуги для наших замовників у сфері електричних підстанцій", - заявив виконавчий директор компанії AББ Ульріх Шпісхофер. - Подібне стратегічне партнерство є одним із пріоритетів нашої стратегії «Наступний рівень». Воно стимулюватиме зростання, при цьому істотно знижуючи можливі ризики".

Підстанції є ключовими елементами в інфраструктурі електромереж. Вони роблять передачу і розподіл електроенергії ефективніше, а також контролюють і захищають силові потоки, підключають електростанції до мереж, сполучають між собою розподільні мережі і гарантують, що кінцеві споживачі отримають енергію.

Нове глобальне стратегічне партнерство Fluor та AББ орієнтоване на ринок підстанцій. Воно забезпечить унікальні можливості для наших замовників у сфері енергетики, - додав Девід Сітон, голова Ради директорів та генеральний директор компанії Fluor. - Такий підхід ілюструє нашу увагу щодо задоволення потреб замовників за допомогою наших унікальних інтегрованих рішень".

Компанія AББ є світовим лідером в області виробництва підстанцій з повітряною та електрогазовою ізоляцією, а також гібридних підстанцій з рівнями напруги до 1200 кВ. Ці підстанції сприяють ефективній і надійній передачі та розподілу електроенергії з мінімальним впливом на довкілля. Вони затребувані серед промислових і комерційних клієнтів, служб ЖКГ, а також таких секторів, як залізниці, міський транспорт і поновлювані джерела енергії.

"Глобальне партнерство з Fluor підтримає нашу розробку нових бізнес-моделей. Це дуже важливо, оскільки ми продовжуємо трансформувати нашу бізнес-діяльність, щоб створювати додаткову цінність для своїх замовників", - повідомив Клаудіо Факін, президент бізнес-напрямку Електричні мережі.

Про компанію AББ

Компанія АББ (ABBN: SIX Swiss Ex) – лідер з технологій для обладнання для електрифікації, роботизації та електроприводу, промислової автоматизації та електричних мереж. Компанія працює із замовниками в сфері енергетики, промисловості, транспорту і інфраструктури по всьому світу. Протягом більше 40 років АББ створює майбутнє цифрового формату промисловості. Маючи більш ніж 70 млн. підключених пристроїв встановленої бази обладнання та більше ніж 70 000 систем управління в усіх споживчих сегментах, компанія АББ має ідеальне становище, щоб отримати переваги від Енергетичної та Четвертої промислової революції. 130 років провідного досвіду дозволяє компанії АББ успішно вести бізнес у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. ( www.abb.com ).

В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.

Про компанію Fluor

Fluor Corporation займається реалізацією великих проектів по проектуванню, виробництву, будівництву на шести континентах. Впродовж більше 100 років Fluor надає своїм клієнтам у всьому світі інноваційні інтегровані рішення. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Ірвінг, штат Техас. Fluor займає 155-е місце в списку 500 найбільш успішних компаній від FORTUNE. У 2015 році дохід компанії досяг відмітки в $ 18,1 млрд, а штат налічував 60 000 співробітників. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сайт www.fluor.com

SearchCONTACT US