Щорічна зустріч партнерів АББ – «Виробники КРП та КТП середньої напруги»

2016-11-08 - 28 - 29 вересня 2016 року у м. Кам’янець-Подільський в конференц залі готелю «Reikartz Кам'янець-Подільський», відбулась щорічна зустріч партнерів АББ – «Виробники КРП та КТП середньої напруги».
Відповідаючи на галузеві виклики сьогодення в площині модернізації існуючих мереж середньої напруги, цьогорічний захід був сфокусований на інноваційних продуктах та системах для побудови обладнання класу напруги 20кВ, та апаратах зовнішньої установки, як складових елементах для інтелектуалізації мереж середньої напруги в майбутньому.

Офіційне відкриття розпочалося виступом Ольги Клочко, Начальника комерційного відділу ТОВ «АББ ЛТД», з оглядом загальної ситуації в виділених збутових каналах загалом та в каналі «Виробників КТП та КРП середньої напруги» зокрема: «..Канал був та лишається ключовим елементом в загальній стратегії АББ в управлінні каналами доступу до ключових сегментів ринку та демонструє стале зростання незважаючи на консервативні ринкові прогнози та тенденції останнього часу».

«Нашою стратегічною метою є побудова міцних довготермінових стосунків, що ґрунтуються на принципі «win-win», бути надійним та послідовним партнером» - зазначив, під час своєї доповіді про результати в ключових сегментах ринку та регіонах, Валерій Дериведмідь, керівник каналу.

Традиційно, захід став майданчиком для спілкування більш як 40 учасників з 20 компаній, де ключові гравці в галузі виробництва КРП та КТП змогли поділитися своїм досвідом, та обговорити особливості роботи в умовах викликів останнього часу.

SearchCONTACT US