ABB renginyje Vilniuje buvo pristatyti naujausi skaitmeniniai sprendimai

Daugiau nei 260 svečių iš įvairių Lietuvos įmonių dalyvavo ABB renginyje "Let‘s write the future. Together“. Jie iš pirmų lūpų išgirdo apie naujos kartos ABB Ability™ skaitmeninius sprendimus ir paslaugas bei pažymėjo ABB 25 metų jubiliejų Lietuvoje.


Nuotr. Andrejus Bojevas, IS verslo sprendimų vadovas, ABB Šveicarija

Ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje auga susidomėjimas skaitmeninėmis technologijomis, kurios skatina didesnį našumą, mažina priežiūros sąnaudas bei energijos suvartojimą.

Renginyje Vilniuje ABB pirmą kartą Lietuvos klientams ir partneriams pristatė ABB Ability - skaitmeninių sprendimų portfelį, kurį šiuo metu sudaro daugiau nei 180 sprendimų ir paslaugų.

Kaip savo atidarymo kalboje pažymėjo ABB UAB vykdomasis direktorius Jukka Patrikainen, ABB šiandien kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB padalinio Lietuvoje vadovas Kęstutis Jablonskis priminė, kad ABB istorija siekia daugiau nei 125 metus, o Lietuvoje ABB savo klientus aptarnauja jau 25-erius metus.

ABB Lietuvoje šiandien yra novatoriškų technologijų lyderis ir patikimas energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros klientų partneris.


Nuotr. Kęstutis Jablonskis, ABB padalinio Lietuvoje vadovas

Renginio metu svečiai turėjo galimybę susipažinti su ABB sprendimais. Andrejus Bojevas, IS verslo sprendimų vadovas, ABB Šveicarija ir Ainis Kavaliauskas, "Microsoft Lietuva" generalinis direktorius kalbėjo apie skaitmeninę transformaciją. ABB ir Microsoft yra sudarę strateginės partnerystės sutartį ir kartu kuria naujus skaitmeninius sprendimus pramonei.

ABB Suomijos tinklų automatizavimo centro vadovas Dick Kronman pristatė sprendimus išmaniesiems elektros tinklams, o apie ABB skaitmenines pastotes naujos kartos perdavimo tinklams kalbėjo ABB grupės elektros tinklų automatizacijos padalinio vice prezidentas Hugo E.Meier. Ateities transportą ir jam skirtą infrastruktūrą pristatė „Nissan Nordic Europe“ komunikacijos vadovas Baltijos šalims Mindaugas Plukys ir ABB pardavimų specialistas Paulius Gūžys.

Renginyje "dalyvavo" ir vienas inovatyviausių su žmonėmis kartu dirbti galintis ABB robotas YuMi.

ABB Ability pirmąsyk Europoje buvo pristatyta šiemet "Hannover Messe 2017" parodos metu, o pirmas pristatymas Lietuvos rinkai įvyko spalio 12 dieną išskirtinėje vietoje - nacionaliniame muziejuje „Valdovų rūmai“ ir ypatingu laiku, kai ABB švenčia savo 25-ąsias metines Lietuvoje.ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių, iš jų apie 1500 dirba Baltijos šalyse.

IeškotiKONTAKTAI

DAUGIAU APIE RENGINĮ