ABB skaitmenizavo svarbią Niujorko pastotę

2017-03-20 - Siekiant pagerinti elektros energijos tiekimą buvo įdiegta skaitmeninė pastočių technologija.
ABB baigė svarbų pagrindinės Niujorko pastotės atnaujinimą. Kartu su energetikos bendrove „Con Edison“ ABB dalį tradicinės elektros įrangos pakeitė skaitmeninėmis technologijomis. Ši elektros pastotė yra viena didžiausių tokio pobūdžio JAV ir ji elektros energija aprūpina šimtus tūkstančių žemutinio Manheteno klientų.Šis regionas patyrė didžiulę potvynio žalą, kurią sukėlė uraganas „Sandy“ 2012 metais. „Con Edison“ daug investavo į energetikos infrastruktūros apsaugą, tame tarpe ir į pastotes apsaugą, buvo sustiprintos sienos ir vartai.

Naujo patobulinto dizaino modulinis 420 kilovoltų (kV) „Plug and Switch“ sistemos (PASS) hibridinis skirstomasis įrenginys buvo patalpintas daugiau nei 10 metrų virš originalaus pastotės lygio, siekiant išvengti audrų žalos. Naujasis PASS leidžia sutaupyti 50 procentų vietos, o apsaugos nuo audros priemonės ir kitos funkcijos tikimąsi, kad pagerins elektros energijos tiekimą ir sumažins prastovas. ABB skaitmeninio atnaujinimo metu buvo pakeista 80 procentų pasenusių vario kabelių naujais skaidulinės optikos kabeliais.

"Šios svarbios pastotės skaitmeninė transformacija ir papildomos fortifikacijos priemonės nuo meterologinių oro sąlygų įtakos padidins tinklo patikimumą ir pagerins elektros tiekimą Manheteno vartotojams", - sakė Claudio Facchin, ABB elektros tinklų padalinio prezidentas. "Elektros tinklo skaitmeninimas yra esminė mūsų „Next Level“ strategijos dalis ir mes esame pasiryžę padėti savo klientams su naujausiomis technologijomis."

„Con Edison“ laikosi IEC 61850 atvirų ryšių standartų, kurie leidžia sujungti labai daug skirtingų gamintojų įrengimų į bendrą sistemą. Tai taip pat leidžia gauti kritinės svarbos duomenis analizei, kurie padėtų greičiau priimti sprendimus krizės atveju.

"Mes turėjome pakeisti kelių sluoksnių pasenusias kontrolės sistemas, kurias buvo pažeidęs uragano „Sandy“ potvynis, nauja automatizuota sistema. Mūsų inžinieriai nuolat bendravo su ABB komanda viso projekto metu nuo projektavimo, testavimo iki diegimo," - sakė Sanjay Bose, „Con Edison“ viceprezidentas.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 125 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

IeškotiKONTAKTAI