Низьковольтні новинки АББ представили для українського ринку

2013-10-07 - На презентації новинок низьковольтного обладнання АББ познайомили з новими серіями універсальних електричних шаф, контакторів та ювілейною модифікацією мініатюрних автоматичних вимикачів
АББ в Україні провела презентацію новинок низьковольтного обладнання, які компанія пропонує для застосування в українській промисловості, комерційному та приватному будівництві. На презентації представили нові серії уніфікованих електричних шаф TwinLine та MISTRAL65, нову серію контакторів AF та оновлені серії мініатюрних автоматичних вимикачів S200 і SH200.

Інноваційні шафи TwinLine пропонують новий підхід до складання розподільчих пристроїв під струм до 1000 А. Розширена лінійка продуктів включає шафи з трьома варіантами глибини в навісному виконанні або для кріплення до підлоги, які мають ступінь захисту IP55. Шафи серії TwinLine відповідають вимогам стандартів МЕК 61439 та DIN EN 61439 і мають клас ізоляції I та II. Інтелектуальні пристосування, такі як інноваційна фланцева технологія, універсальне кріплення всіх внутрішніх конфігурацій, оптимальна доступність, легкість підключення та модульний цоколь, значно полегшують установку й компонування шаф. Разом з цим універсальні можливості застосування з різними типами обладнання і спеціалізоване програмне забезпечення спрощують роботу проектувальників розподільчого обладнання, котрі використовуватимуть дану серію шаф.

Серія розподільчих шаф MISTRAL65 призначена для установки широкого спектру низьковольтного обладнання АББ для промислового та побутового застосування. Нові розподільчі шафи мають ступені захисту IP65 від проникнення пилу та негативного впливу рідин та IK09 (10 джоулів) від механічних пошкоджень, а їх конструкція дозволяє просто та ефективно вирішувати будь-які завдання під час виконання монтажних робіт. Для виробництва коробок серії MISTRAL65 використовується термопластичний матеріал, який не містить галогенів та підлягає 100% переробці, що відповідає найвищим критеріям екологічності, встановленим АББ для продукції власного виробництва. Матеріал коробок зберігає самозатухаючі властивості при температурі 650°С та 750°С. Серія MISTRAL65 характеризується високою гнучкістю, необхідною для установки модульних та немодульних пристроїв, які забезпечують управління, захист, контроль, а також виконання простих функцій автоматизації при промисловому застосуванні. В дизайні розподільчих шаф втілилися результати досліджень, проведених з метою гармонійного поєднання естетики та функціональності.

Серія контакторів AF призначена для забезпечення максимально ефективного контролю електродвигунів та комутації електроенергії. Діапазон застосування контакторів AF простягається від пускачів невеликих моторів до рішень для комутації великих навантажень. У сучасних технологічних процесах необхідно максимально запобігати простоям викликаним коливаннями напруги. Контактори AF гарантують однозначне функціонування в нестабільних мережах і демонструють величезний прогрес в управлінні електромоторами і комутації електроенергії. Контактори AF забезпечують роботу обладнання при коливанні напруги в мережі, при провалах напруги і при короткочасних перенапругах.

Вихід на ринок ще одних низьковольтних новинок був присвячений ювілейній даті – 90-річчю з часу випуску першого в світі мініатюрного автоматичного вимикача. В 1891 році Х’юго Штоц заснував компанію, відому зараз всьому світу як АББ Штоц-Контакт. В 1923 році Х’юго розробив і запатентував свій головний винахід – перший в світі автоматичний вимикач для захисту електромереж від перевантажень та коротких замикань. Гарантоване запобігання аваріям, довговічність та надійність, безпека в застосуванні, простота встановлення та монтажу стали ключовими особливостями автоматичних вимикачів від АББ. Наступні 90 років змінили зовнішній вигляд пристрою, але принципи та якість його роботи, закладені ще Х’юго Штоцом, залишилися незмінними. Так само незмінним залишилось місце виробництва – завод АББ Штоц-Контакт в німецькому Хайдельберзі.

З нагоди ювілею АББ вивела на ринок оновлені серії proM Compact SH200 та S200 та оголосила акцію «Були першими і залишаємось кращими» в рамках якої споживачі можуть придбати шість пристроїв з серій SH200, FH200 або DS951 за ціною п'яти. Детальні умови та список магазинів-партнерів акції доступні на сайті АББ за посиланням – http://www.abb.ua/cawp/uaabb051/88356fa2e7e7576bc1257be80039d6a0.aspx

SearchCONTACT US