ABB paskyrė Ulrich Spiesshofer generaliniu direktoriumi

2013-06-17 - Loginės automatikos ir pavarų padalinio vadovas nuo rugsėjo 15 d. pakeis Joe Hogan.
ABB taryba vienbalsiai paskyrė Ulrich Spiesshofer, loginės automatikos ir pavarų (LAP) padalinio vadovą, generaliniu direktoriumi (CEO). Jis pakeis Joe Hogan ir imsis naujų pareigų nuo 2013 m. rugsėjo 15 dienos. Hogan keletą mėnesių liks ABB valdyboje vyresniuoju patarėju.


Spiesshofer prie ABB vykdomojo komiteto prisijungė 2005 metais ir 2009 metais tapo atsakingu už LAP. Jo vadovaujamas padalinys padvigubino pajamas bei integravo
Baldor – vieną didžiausių kada nors ABB pirkimų. Jis pakėlė pelno maržą robotų apyvartumo bei pelningo augimo variklių ir pavarų versle dėka.

„ABB turi ilgą talentų suolą. Man nepaprastai malonu, kad naujasis generalinis direktorius yra iš įmonės vidaus. Jis atsineša solidžią patirtį bei gilų portfelio žinojimą“, - sakė ABB pirmininkas Hubertus von Grünberg. "Ulrichas buvo pagrindinė jėga, formuojant ir įgyvendinant ABB strategiją, o
Baldor integraciją galime pavadinti sėkmingu didelio masto pirkimo etalonu."

Spiesshofer taip pat inicijavo verslo plėtrą LAP padalinyje tiek organiškai, tiek įsigijimais, kurie padėjo LAP augti sparčiau nei rinka ir plėstis į naujas verslo sritis, tokias kaip „e-mobilumas“ ir nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS), bei geriau subalansuoti verslą geografiškai. Planuojamas
Power-One įsigijimas paverčia ABB pasauline saulės keitiklių lydere. Įpėdinis LAP padalinyje bus paskelbtas vėliau.

Generalinis direktorius Joe Hogan sakė: "Ulrich nuveikė didžiulį darbą LAP padalinyje, remdamasis žiniomis bei patirtimi, įgyta per daugelį sėkmingų metų ABB ir už jos ribų. Jo įnašo ir komandinio darbo dėka mūsų strategija padarė didelę pažangą."


Prieš perimdamas LAP padalinį, Spiesshofer buvo atsakingas už įmonės plėtrą, vadovavo strategijos kūrimui ir įgyvendinimui visose elektros ir automatikos įmonėse, labai glaudžiai bendradarbiavo su visomis ABB komandomis. Jo pareigos apėmė ABB susijungimų ir įsigijimų planus bei ABB technologijų formavimą. Šiose pareigose jis sustiprino ABB veiklos efektyvumą ir viešųjų pirkimų procesus, paklodamas išlaidų taupymo programos pamatus, kuri buvo įgyvendinta per pastaruosius kelerius pasaulinės ekonominės krizės metus.

"Aš esu sužavėtas galimybe vadovauti ABB ir tarnauti mūsų klientams, remdamasis Joe sėkme", - sakė Spiesshofer. "Aš ir toliau dirbsiu su visais vykdomojo komiteto kolegomis bei visa ABB komanda. Kartu mes toliau sieksime pelningo bendrovės augimo bei sėkmingos veiklos."

Prieš prisijungdamas prie ABB Spiesshofer trejus metus dirbo
Roland Berger Strategy Consultants ir 11 metų praleido su AT Kearney valdymo konsultantais, kur sukūrė sėkmingą konsultavimo verslą pramonės šakose, tokiose kaip naftos ir dujų, komunalinių paslaugų, telekomunikacijų ir automobilių, Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Jis turi Vokietijos Štutgarto universiteto verslo vadybos ir inžinerijos magistro laipsnį, yra ekonomikos mokslų daktaras.

ABB (www.abb.com) yra energetikos ir automatikos technologijų lyderė, kuri leidžia energetikos ir pramonės objektų užsakovams gerinti našumą taip pat mažinant poveikį aplinkai. ABB Grupės įmonės veikia maždaug 100 šalių ir jose dirba apie 145.000 žmonių.


Ulrich Spiesshofer

IeškotiKONTAKTAI

  • Media Relations
  • ABB Corporate Communications, Zurich
  • Thomas Schmidt, Antonio Ligi,
    Tel: +41 43 317 6568