ABB laimi 60 mln. JAV dolerių vertės telekominikacijų sutartį Statoil platformose

2014-03-18 - Patikimos telekomunikacijų sistemos jūroje saugiam ir efektyviam darbui.
ABB, energetikos ir automatikos technologijų lyderė, laimėjo tris užsakymus, kurių vertė 60 mln JAV dolerių, vidaus ir išorės telekomunikacinių sistemų trims "Statoil" projektams Norvegijos kontinentiniame šelfe.

Trys sutartys bus pasirašytos su pirmaujančiomis Pietų Korėjos laivų statyklomis. ABB diegs telekomunikacijų sistemas pakrantėse esančiuose įrenginiuose, pastatytuose Aasta Hansteen ir Gina Krog, kurie priklauso Norvegijai Šiaurės jūroje, ir Mariner, kuris piklauso britams. ABB turi daugiau nei 30 metų patirtį telekomunikacijų diegime pasaulio naftos ir dujų pramonės objektuose. Šis projektas bus baigtas iki 2015 metų.

Telekomunikacijų sistemos paprastai susideda iš komponentų, tokių kaip kompiuteriniai tinklai, stebėjimo įranga, radijo ryšio sistemos, meteorologijos tarnybų, radarų sistemų, aeronautikos navigacijos ir įvairiomis komunikacijomis paremtos saugos sistemos. ABB turi integruotus produktus ir sistemas, todėl gali pateikti išsamų telekomunikacijų sprendimą, atitinkantį "Statoil" reikalavimus.

ABB (www.abb.com) yra energetikos ir automatikos technologijų lyderė, kuri leidžia energetikos ir pramonės objektų užsakovams gerinti našumą tuo pačiu metu mažinant poveikį aplinkai. ABB grupės įmonės veikia maždaug 100 šalių, ir jose dirba daugiau nei 150 000 žmonių.


IeškotiKONTAKTAI