Фінансові результати АББ в Україні за 2013: рекордний ріст доходів у складних ринкових умовах

2014-03-20 - Компанія відзвітувала про поліпшення фінансових результатів і досягнення лідерських позицій в пріоритетних сегментах ринку
АББ в Україні, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, повідомила про стрімке зростання в 2013 році. Компанія отримала 758 млн. гривень доходу, на 30% поліпшивши показники минулого року. Перспектива подальшого росту забезпечена 7%-м зростанням обсягу замовлень порівняно з 2012 роком. Загалом цей показник в 2013 році сягнув 557 млн. гривень.

Такі результати були досягнуті завдяки концентрації компанії на реалізації стратегії в ключових сегментах та участі у великих проектах модернізації українських електромереж та інфраструктури. Бізнес компанії зростав, незважаючи на складні ринкові умови та нестабільне макроекономічне середовище як всередині країни, так і на глобальних ринках.

АББ в Україні вже третій рік поспіль демонструє одні з найвищих темпів зростання серед всіх компаній групи АББ та залишається пріоритетним ринком для розвитку бізнесу групи в Європі. Компанія продовжила активно працювати над стратегічно важливими проектами з розвитку української енергосистеми, зокрема в цілому ряді проектів з модернізації високовольтних підстанцій НЕК «Укренерго» та в проекті будівництва Дністровської ГАЕС. Важливість національних стратегічних завдань, які втілювала АББ в 2013 році, була відзначена урядовою нагородою для директора компанії Дмитра Жданова. Також українська АББ активно співпрацювала з провідними українськими приватними компаніями серед яких лідери ринку – ДТЕК, ІСД, Арселор Міттал, Ferrexpo, IDS Group, К.А.Н. Девелопмент та інші.

«В 2013 році компанія продемонструвала значні темпи росту, повністю виконавши стратегічні завдання на рік. АББ в Україні продовжила втілювати проекти, що мають важливе значення з точки зору галузевих та національних завдань, – сказав директор АББ в Україні Дмитро Жданов. – Завдяки роботі нашої команди і зусиллям із збільшення присутності компанії в пріоритетних для нас сегментах ринку, ми змогли отримати позитивні результати в умовах нестабільного макроекономічного середовища. Досягнута в 2013 році позиція лідера на ринку та прийнята комерційна політика дають АББ в Україні значні конкурентні переваги. Поєднуючи всі ці фактори ми, незважаючи на несприятливі умови, плануємо закріплювати наш успіх в 2014 році».


Основні показники АББ в Україні20132012Ріст
млн. грн., якщо не вказано іншевідсотки
Замовлення5575227%
Доходи75859730%
Співробітники, чол.185187-1%

SearchCONTACT US