Урочистий захід з нагоди запуску нового рішення для побудови низьковольтних розподільних пристроїв System pro E Power Україні.

2017-07-12 - 21 червня, в Києві відбувся урочистий захід з нагоди запуску нового рішення для побудови низьковольтних розподільних пристроїв System pro E Power Україні.
Рішення представили директор АББ в Україні Дмитро Жданов та старший фахівець відділу продуктового маркетингу обладнання для електрифікації Юрій Дем’яненко.
АББ з гордістю представляє System pro E power – інноваційну систему від АББ, для побудови низьковольтних розподільних пристроїв номіналом до 6300 А. Система розроблена, щоб легко виконати всі вимоги до електричних установок з точки зору ступеню захисту, форми внутрішнього секціонування і електричних характеристик, відповідно до останніх міжнародних стандартів і у поєднанні з повним спектром низьковольтного обладнання АББ.
Гнучкість рішення – мінімум основних компонентів каркасу дозволяють реалізувати до 120 конфігурацій шаф. Швидкість складання – проста і ефективна методологія складання шаф дозволяє заощадити час і безпомилково зібрати всі елементи. Простота монтажу – стійки і траверси поєднуються між собою за допомогою нової запатентованої системи з осьовими гвинтами.

SearchCONTACT US