ABB perka bendrovę "B&R"

2017-04-04 - ABB šiandien pranešė apie „B&R“ įsigijimą. Tai didžiausias nepriklausomas produktų, programinės įrangos ir atviros architektūros pagrindu veikiančių gamybos automatizavimo sprendimų tarptautinis tiekėjas.
1979 metais "B&R" įkūrė Erwin Bernecker ir Josef Rainer. Pagrindinė įmonės būstinė yra Austrijoje, Eggelsberg. Joje dirba daugiau nei 3.000 darbuotojų, tarp kurių apie 1.000 sudaro mokslinių tyrimų ir inžinerijos specialistai. Ji veikia 70 šalių, o gamyklų ir mechanizmų automatizavimo rinkoje, kuri sudaro 20 mlrd. JAV dolerių, bendrovės pardavimai siekia daugiau nei 600 mln. JAV dolerių (2015/2016).

Šis įsigijimo sudarys išskirtinę galimybę užsakovams pasiūlyti išsamius pramonės automatizavimo sprendimus, kuriuose derės „B&R" novatoriški produktai, programinė įranga ir sprendimai bei ABB robotikos, procesų automatizavimo, skaitmeninimo ir elektrifikacijos sprendimai.

Šiuo įsigijimu ABB stiprina lyderystę pramonės automatizavimo srityje ir įgyja išskirtinę padėtį rinkoje, taip pasinaudodama ketvirtosios pramonės revoliucijos teikiamomis naujomis galimybėmis. Be to, ABB žengia svarbų žingsnį plečiant skaitmeninius pasiūlymus, nes „ABB Ability“ skaitmeninių sprendimų portfelis bus apjungtas su „B&R“ programinės įrangos platformomis, didele įdiegimų baze, klientais bei automatizavimo sprendimais.

"B&R“ yra gamyklų automatizavimo pasaulio perlas ir šis derinys – tai tik kartą gyvenime pasitaikanti galimybė. Šis sandoris žymi svarbų ABB etapą, nes „B&R“ užpildys ABB automatikos sprendimų spragą. Mes tapsime vieninteliu pramonės automatizavimo paslaugų teikėju, galinčiu užsakovams pasiūlyti visą technologijų ir programinės įrangos sprendimų, skirtų matavimui, valdymui, robotikai, skaitmeninimui ir elektrifikacijai, spektrą," - sakė ABB vadovas Ulrich Spiesshofer. "Šis įsigijimas puikiai atitinka mūsų „Next Level“ strategiją. Mūsų unikalūs skaitmeniniai sprendimai, daugiau nei 70 mln. internetu sujungtų įrenginių, 70.000 valdymo sistemų, o dabar dar ir daugiau nei 3 mln. automatizuotų mechanizmų bei įrengtos 27.000 gamyklos visame pasaulyje leis panaudoti mūsų bendrą tarptautinę klientų bazę ketvirtosios pramonės revoliucijos teikiamoms galimybėms."

"Tai puiki galimybė „B&R“, jos klientams ir darbuotojams. Esame įsitikinę, kad ABB – tai geriausias mūsų augimo istorijos skyrius. Tarptautinė bendrovė, jos skaitmeniniai pasiūlymai ir portfelis bus tas raktas, kuris pagreitins mūsų inovacijas ir augimą," - sakė Josef Rainer, „B&R“ įkūrėjas.

"Tai svarbus signalas mūsų darbuotojams, nes Eggelsberg taps ABB tarptautiniu mechanizmų ir gamyklų automatizavimo centru," - sakė Erwin Bernecker, „B&R“ įkūrėjas. "Man svarbiausia yra tai, kad įmonės ir jų žmonės labai gerai dera tarpusavyje, o ta vieta, kur įsikūrėme, vaidins tokį svarbų vaidmenį."

Daugiau informacijos rasite anglų k. ABB to acquire B&R

B&R yra novatoriška automatikos įmonė su pagrindine būstine Austrijoje ir biurais visame pasaulyje. Tarptautinė pramonės automatizavimo lyderė „B&R“ apjungia technologijas bei inžineriją ir beveik visų pramonės šakų užsakovams teikia pilnus gamyklų automatizavimo, judesio kontrolės, HMI ir integruotų saugos technologijų sprendimus. Naudodama pramonės ryšių standartus, tokius kaip „POWERLINK“ ir „openSAFETY“ bei „Automation Studio Software“ aplinką „B&R“ nuolat tobulina automatizavimo inžinerijos ateitį. Novatoriška dvasia, kuri veda „B&R“ pramoninės automatikos priekyje, lemia ir įsipareigojimus supaprastinti procesus ir viršyti klientų lūkesčius.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 125 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com