Program Praktyk Letnich w ABB


ABB przez cały rok organizuje zarówno płatne, jak i bezpłatne praktyki dla zainteresowanych studentów i absolwentów, którzy chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowymm środowisku. Obserwując wzmożone zainteresowanie odbyciem praktyk w okresie wakacyjnym, organizujemy w zależności od potrzeb i możliwości poszczególnych jednostek biznesowych Programy Praktyk Letnich w niemalże wszystkich lokalizacjach ABB w Polsce.

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą naszych zakładów produkcyjnych, wspierać poszczególne działy w codziennej pracy i w realizowanych projektach. Praktykanci będą mieć także szansę na poznanie struktur ABB i osiągania wspólnie z nami – liderem w branży elektroenergetycznej – sukcesów i jak najlepszych rezultatów każdego dnia pracy.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w nowoczesnej firmie, pracować z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku i uczyć się od najlepszych – zaaplikuj on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Zobacz pełną listę praktyk