ABB pristato mažiausią savo klasėje robotą „IRB 1200 Foundry Plus 2“

2016-10-03 - Naujausias ABB robotas "IRB 1200 Foundry Plus 2" skirtas medžiagų tvarkymui ir surinkimui.
Mažiausias savo klasėje kompaktiškas robotas yra dar lankstesnis, todėl sutrumpina tikslumo reikalaujančių operacijų ciklą ir gali būti naudojamas išmaniųjų telefonų ar bet kokių kitų elektros komponentų gamybos procese.

Foundry Plus 2- tai ABB papildoma apsaugos sistema, kuri apsaugo IRB 1200 nuo bet kokio aplinkos poveikio ir atitinka IP66/67 saugos reikalavimus.

IRB 1200 Foundry Plus 2 pilnai atitinka IP66/67 standartą, o tai reiškia, kad roboto elektros komponentai yra izoliuoti nuo skystų ir kietų teršalų. ABB Foundry Plus 2 robotai yra unikalūs savo ypatingu atsparumu korozijai ir gali atlaikyti plovimą aukšto slėgio garais.

"Robotai jau seniai dirba operacijose su sunkiaisias metalais ir didina darbo našumą bei greitį, o dabar vis svarbesniu tampa lengvųjų metalų apdirbimas elektronikos pramonėje," - sako dr. H. Zhang, ABB robotikos produktų vadovas. "Naujasis robotas mūsų klientams padidins produktyvumą, užtikrins geresnę darbo vietos kokybę ir sutrumpins darbo ciklą".

IRB 1200 pirmą kartą buvo pristatytas 2014 m. Jis gali būti dviejų variantų: 700 mm pasiekiamumo modelis gali dirbti su apkrovomis iki 7 kg, o 900 mm - iki 5 kg.

Daugiau informacijos rasite anglų k. puslapyje ABB Robotics

IeškotiKONTAKTAI