ABB YuMi® dalyvauja NASDAQ atidarymo ceremonijoje

2017-06-13 - ABB robotas YuMi puošia žiniasklaidos antraštes. YuMi paskelbė finansinės darbo dienos pradžią NASDAQ vertybinių popierių biržoje nuspausdamas atidarymo mygtuką Niujorko "Times Square".YuMi ir ABB vadovai tapo "ROBO Global LLC" svečiais. ABB Amerikos regiono prezidentas Greg Scheu kartu su YuMi ir "ROBO Global" vadovais dalyvavo atidarymo ceremonijoje.

YuMi - pirmasis pasaulyje ir vienintelis bendradarbiaujantis dvirankis pramoninis robotas - pastaruoju metu buvo gan užsiėmęs. Prieš pradėdamas darbą finansų pasaulyje ir dirbdamas prie smulkių dalių surinkimo, YuMi susitiko su karaliais ir valstybės vadovais, padėjo paleisti naujos kartos "Ford Fiesta", pasirodė televizijos reklamoje ir net muzikiniame vaizdo klipe, kuri peržiūrėjo 1,5 mln. "YouTube" vartotojų.

YuMi pirmą kartą buvo pristatytas 2015 metais ir tapo inovacijų ikona. Be apsaugos zonų, jokių specialių priemonių YuMi gali dirbti tuos pačius darbus kartu su žmonėmis, nepažeisdamas jų saugumo. Šis robotas daugeliui pramonės šakų padeda sukurti visiškai naujas surinkimo programas, kurios buvo neįmanomos anksčiau.

Po NASDAQ atidarymo ceremonijos YuMi susitikinėjo su žiniasklaida, lankėsi „Wall Street Journal", "CNN" ir kt. Nepaisant reklaminių kelionių spindesio, pagrindinė YuMi funkcija yra smulkių dalių surinkimas ir medžiagų tvarkymas. YuMi – tai saugios automatikos ateitis, kai žmonės ir robotai dirba vieni greta kitų.

IeškotiKONTAKTAI