Tobulumo viršūnė

2017-06-13 - "Porsche" naudoja ABB robotus savo naujausio 911 modelio išskirtiniame pristatyme.Prieš penkiasdešimt metų pristatytas „Porsche 911“ tapo tam tikros kultūros kertiniu akmeniu. Tai vienas galingiausių aukštos klasės ir labiausiai atpažįstamų "Porsche" automobilių. Penkiasdešimtųjų metinių proga "Porsche" sukūrė specialų aukso spalvos riboto leidimo naują 911 modelį.

ABB robotai automobilio gerbėjams visame pasaulyje suteikia galimybę žvilgtelti į išskirtinį "Porsche", kuris buvo pristatytas Vokietijoje.

Prisijungę iš bet kurio pasaulio kampelio gerbėjai gali apžiūrėti automobilį per dvi kameras, įrengtas ABB IRB 4600 robotuose. Per internetinę prieigą žiūrovas gali nukreipti robotus taip, kad kameros parodytų automobilį iš bet kurios vietos beveik bet kuriuo kampu."Porsche" ir ABB ekspertai kartu dirbo prie šios techniškai sudėtingos ekspozicijos, nes buvo svarbu užtikrinti tikslią abiejų robotų judesių koordinavimo kontrolę. Kiekvienas robotas juda aplink šešias ašis, o kameros - ant kitų dviejų. Robotų, kurių aukštis siekia apie du metrus, pasiekiamumas taip pat apie du metrus. Jie dažniausiai yra naudojami pramonėje tokiems darbams, kaip suvirinimas ir kėlimas.

Projekte buvo naudojama "ABB RobotStudio" programinė įranga, kuri padėjo vizualizuoti visus galimus robotų judesius ir užtikrinti sklandų fizinių robotų darbą. Žiūrovai gali pasinaudoti IRB 4600 plataus pasiekiamumo galimybėmis ir apžiūrėti automobilį iš visų pusių, bet tuo pačiu yra garantuojama, kad abu robotai nesusidurs vienas su kitu ar su automobiliu.

Kadangi robotai turi veikti ištisą parą, tam naudojama "ABB Ability Connected Services" platforma, o "ABB Ability Connected Services" prižiūri robotų būseną bei našumą ir įspėja apie bet kokias aplinkybes, kurios gali sutrikdyti veiklą.

Ekspoziciją galima apžiūrėti visą mėnesį nuo 2017 m. birželio 8 dienos. Ji vyksta tam tikslui specialiai įrengtame stikliniame paviljone priešais „Porsche“ muziejų Štutgarte-Zuffenhausene, Vokietijoje. Visi norintys gali užsiregistruoti internetiniame puslapyje ir rezervuotis laiką automobilio apžiūrai.

IeškotiKONTAKTAI