Прощальний лист Бернхарда Юккера

2017-08-02
До побачення, дорогі колеги!

Після 37 захоплюючих років з AББ та 12 років у виконавчому комітеті в кінці червня я покидаю цю видатну компанію. Тим не менш, я лишаюся головою ради директорів AББ в Німеччині та з великоюцікавістю буду спостерігати за розвитком АББ.
Піти буде нелегко. Я отримував величезне задоволення, працюючи в AББ на різних позиціях у різному бізнесі та в різних країнах. Тепер прийшов час проститися та висловити свою вдячність всім вам.

В моєму професійному житті я був свідком і частиною багатьох технологічних етапів та проривів, які сьогодні продовжуються в енергетичній та четвертій промисловій революціях. Компанія AББ постійно знаходиться в авангарді змін, які підтримували наших замовників та допомагали суспільству в цілому. Для мене це завжди було рушійною силою, і саме це робить AББ унікальною компанією. Ми насолоджувалися багатьма гарними моментами/часами й переживали декілька не найкращих моментів у нашій історії, але коли ситуація стає жорсткою, ми завжди добиваємося успіху. Чому? Тому, що ми прислухаємося до наших замовників та наших співробітників, ми зконцентровані та зацікавлені. І я знаю, що ви підтримуєте цю культуру. Було приємно й утішно зустрічатися й працювати з колегами найрізноманітнішої культури й професійного досвіду. В мене залишиться багато приємних спогадів.

Тепер мою посаду президента Європейського регіону обійме Франк Дагган. Мені приємно передавати справу такому професіоналу як він. З відданістю Франка замовникам та його енергійністю (я його добре знаю!) Ви вийдете на новий рівень бізнесу в Європі.
А я з нетерпінням чекаю роботи в якості голови Ради директорів та виконання нових завдань, які принесе ця діяльність. Бажаю вам і цій великій компанії різноманітних успіхів у всіх майбутніх починаннях.

Бернхард

SearchCONTACT US