ABB remia Europos sąjungos "švarių autobusų" iniciatyvą

2017-08-17 - ABB grupė praneša apie paramą visos Europos iniciatyvai „Clean Bus Deployment“ (švarių autobusų vystymas). Augančiai elektra varomų autobusų rinkai ABB jau yra sukūrusi "eBus" strategiją, įvairius produktus ir sprendimus.
Pratęsiant Paryžiaus klimato kaitos susitarimą, ši nauja ES iniciatyva pristatė ketinimų deklaraciją, kuria transporto priemonių ir įkroviklių gamintojai, transporto operatoriai ir regionų bei vietos valdžios institucijos skatinamos remti ekologiškų, alternatyvius degalus naudojančių autobusų naudojimą visoje Europoje.

„Clean Bus Deployment“ iniciatyva yra pirmoji tokio pobūdžio iniciatyva, kuri skatins infrastruktūros teikėjų, transporto operatorių ir autobusų gamintojų bendradarbiavimą. Tai turėtų daryti įtaką autobusų, naudojančių alternatyvius degalus, rinkos augimą Europoje nuo dabartinių maždaug 10-12 procentų iki 30 procentų 2025 metais. Deklaracija taip pat skatins nulinės emisijos autobusų skaičiaus augimą bei informuos apie ekonominę ir socialinę naudą, kurią suteikia žemos emisijos transporto priemonės.

ABB Ability™ platforma, leidžianti valdyti komercinių transporto priemonių, tokių kaip autobusai, tinklą ir elektromobilių įkrovimo infrastruktūra leidžia visame pasaulyje sėkmingai veikti išmaniems, ekologiškiems ir be išmetamųjų teršalų transporto tinklams.

Tokio tipo sprendimai ir paslaugos yra itin svarbūs, kad tokios ES iniciatyvos galėtų būti įgyvendinamos, o žemos emisijos transporto tinklų potencialas būtų panaudotas praktiškai.

ABB elektromobilių įkrovimo padalinio vadovas Frank Muehlon sakė: "Ši nauja ES iniciatyva atitinka mūsų išmanaus, patikimo ir efektyvaus pasaulio kūrimo viziją ir mes labai džiaugiamės šia galimybe."

"Esame šių technologijų rinkos lyderiai ir mūsų tikslas yra kurti atvirų standartų technologines inovacijas ir užtikrinti, kad elektromobilių įkrovimas būtų prieinamas ir suderinamas su visomis transporto priemonėmis."

Nepaisant to, kad Europa atsilieka nuo Azijos ir Kinijos elektra varomų autobusų rinkos, kurią nuo 2015 m. sudarė daugiau kaip 173 000 elektrinių autobusų; jos rinka auga, o visuomenė remia elektrines transporto priemones. Ši nauja ES deklaracija padės apjungti Europos elektra varomų transporto priemonių rinką ir plėtoti tvaraus transporto tinklą.

ABB eBus portfelis apima platų produktų ir paslaugų spektrą, o lyderiaujančią poziciją užima (internetinė) įkrovimo infrastruktūra, palaikanti visus elektromobilių įkrovimo standartus ir integruojanti tris pagrindines veiklos sritis, įskaitant komponentus autobuso viduje, išorėje ir prijungiamas paslaugas.

ABB Ability™ platforma operatoriams ir transporto vadovams suteikia galimybę išplėsti sprendimą nuo tinklo į transporto priemonę ir nuo transporto priemonės į tinklą bet kurioje vietoje , o ABB internetu prijungti įkrovikliai užtikrina greitą tarptautinę paslaugą, pro-aktyvų trikdžių šalinimą, priežiūrą ir greitą apmokėjimą.

Nuo 2010 m. ABB įkrovimo sprendimai skatina tvarų mobilumą; buvo parduota daugiau nei 5000 nuolatinės srovės įkroviklių lengviesiems automobiliams ir lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.


ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Daugiau nei 100 šalių ABB dirba apie 132.000 darbuotojų, iš kurių apie 1.500 dirba Baltijos šalyse.

IeškotiKONTAKTAI