Preses relīze: Prezidents un Galvenais izpilddirektors Džo Hogans aiziet no ABB Grupas personīgu iemeslu dēļ

2013-05-10 - Aiziešanas datums vēl nav noteikts; amata pienākumu pārņēmējs tiks paziņots tuvākajā laikā
2013. gada 10. maijs, Cīrihe, Šveice - Personīgu iemeslu dēļ ABB Grupas Prezidents un Galvenais izpilddirektors Džo Hogans nolēmis aiziet no ABB.

Datums, ar kuru viņš atstās amatu vēl nav noteikts. Džo turpinās vadīt ABB līdz brīdim, kamēr tiks paziņots viņa pienākumu pārņēmējs. Viņš apņēmies nodrošināt vienmērīgu pāreju.
„Džo ir lielisks un veiksmīgs CEO, kurš paveicis ievērojamu darbu, vadot uzņēmumu cauri dziļākajai ekonomiskajai krīzei, ko spējam atcerēties. Šodien ABB ir daudz labākā pozīcijā nekā piecus gadus atpakaļ, kad viņš pievienojās uzņēmumam,” teica Valdes priekšsēdētājs Hubertus von Grünberg. „Es zinu, ka šis Džo bijis ļoti smags lēmums un Valdei ir patiesi žēl, ka viņš no uzņēmuma aizies.”

Hogans, kā Prezidents un galvenais izpilddirektors ABB pievienojās 2008. gada septembrī. Viņa vadīšanas laikā ABB ieguldīja aptuveni 20 miljardus ASV dolāru uzņēmuma stiprināšanā. Lielākie ieguldījumi veikti, iegādājoties uzņēmumus un ieguldot pētniecībā un attīstībā lai palīdzētu nodrošināt ABB tehnoloģisko vadītprasmi elektroenerģētikā un automatizācijā.

„Džo vadībā ABB konkurētspēja ir ievērojami uzlabojusies, veicot drošus ieguldījumus izaugsmes un inovāciju veicināšanai, vienlaikus rūpīgi pārvaldot izmaksas,” piebilda von Grünberg.

„Esmu paziņojis Valdei par savu lēmumu aiziet no ABB. Tas bija smags lēmums, jo es aiz sevis atstāju spēcīgu un talantīgu Izpildkomiteju un spējīgu Valdi, uz kuru atbalstu es vienmēr varēju paļauties. Es ceru, ka pāreja notiks cik vien iespējams vienmērīgi, saglabājot to pozitīvo virzītājspēku kāds ieviests ABB,” sacīja Džo Hogans.

ABB (www.abb.com) ir līderis elektroenerģētikas un automātikas tehnoloģijās, kas palīdz tās klientiem – enerģētikas un rūpniecības uzņēmumiem – uzlabot darbības rādītājus, vienlaicīgi samazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. ABB visā pasaulē nodarbina aptuveni 145 000 strādājošo 100 pasaules valstīs.


Papildus informācijas iegūšanai lūdzam sazināties ar:
ABB Grupas Mediju attiecību nodaļa
Thomas Schmidt; Antonio Ligi
(Cīrihe, Šveice)
Tālr: +41 43 317 6568
media.relations@ch.abb.com
http://twitter.com/ABBcomms

Meklēt