“Ethisphere“ institutas paskelbė ABB viena etiškiausių bendrovių pasaulyje

2014-03-21 - ABB buvo įvertinta už etiško verslo taikymą praktikoje.
ABB, lyderiaujančią energetikos ir automatikos technologijų grupę, “Ethisphere” institutas, nepriklausomas tyrimų centras, skatintis verslo etikos ir valdymo geriausias praktikas, 2014 metų sąraše įvardijo etiškiausia bendrove. ABB buvo įvertinta antrus metus iš eilės.

"Mes vėl džiaugiamės padaryta pažanga, taikant etiką verslo procesuose bei visoje organizacijoje", - sakė vykdantysis direktorius Ulrich Spiesshofer. “Etika yra labai svarbu siekiant ABB ilgalaikės sėkmės, todėl mes labai didžiuojamės, kad “Ethisphere” tai įvertino."

"Mes siekiame tvirtai integruoti etiką mūsų organizacijoje. Mūsų integralumo programa grindžiama vadovų pavyzdžiu", - pridūrė Diane de Saint Victor ABB generalinė patarėja ir Vykdomojo komiteto narė. "Visi vietiniai vadovai turi prisiimti atsakomybę už etišką įmonės elgesį ir mes siekiame, kad visi etikos pranešimai būtų gaunami iš to paties asmens, kuris nustato ir verslo tikslus."

Etiškiausių pasaulyje įmonių vertinimas grindžiamas “Ethisphere” instituto etikos koeficiento sistema, kuri buvo kuriama metų metus. Taip buvo nustatyti kriterijai, kuriais organizacijos veiklos rezultatai būtų įvertinami objektyviai, nuosekliai ir standartizuotai. Etikos koeficiento metodika buvo nustatyta, patikrinta ir patobulinta pagal ekspertų patarimus bei įžvalgas, gautas iš “Ethisphere” nuomonių lyderių, bei pagal etiškiausių pasaulyje bendrovių Methodology Advisory Panel.

"Visa etiškiausių pasaulyje įmonių bendruomenė tiki, kad klientams, darbuotojams ir investuotojams labai svarbu pasitikėjimas ir kad etika bei gera vadyba yra raktas į sėkmę," - sakė “Ethisphere” vykdantysis direktorius Timothy Erblich. "ABB prisijungia prie išskirtinės bendruomenės ir mes sveikiname visus ABB su šiuo neeiliniu pasiekimu.”

Rezultatai gauti penkiose pagrindinėse kategorijose: etika ir jos laikymosi programa (25 %) , reputacija, vadovavimas ir inovacijos (20 %), valdymas (10 %) , pilietiškumas ir atsakomybė (25 %) ir etikos kultūra (20 %).

Pilną 2014 metų etiškiausių pasaulyje bendrovių sąrašą galima rasti http://ethisphere.com/worlds-most-ethical/wme-honorees/ .

Moksliniais tyrimais grįstas „Ethisphere“ institutas – tai viena pirmaujančių tarptautinių ekspertų grupių, skirtų verslo etikos, verslo socialinės atsakomybės, kovos su korupcija ir darnaus vystymosi kūrimo, pažangos ir dalijimuisi gerąja patirtimi. „Ethisphere Magazine", kuriame skelbiami visuotinai pripažinti etiškiausių pasaulio įmonių reitingai™, yra ketvirtinis instituto leidinys. „Ethisphere“ teikia tik trečiųjų šalių patvirtintas atitikties programas bei etikos kultūras, kurios apima: "Ethics Inside® Certification", "Compliance Leader Verification™" ir "Anti-Corruption Program Verification". Daugiau informacijos apie „Ethisphere“ institutą, su reitingavimo projektais ir narystėmis galima rasti adresu www.ethisphere.com.

ABB (www.abb.com) yra energetikos ir automatikos technologijų, padedančių energetikos ir pramonės objektų užsakovams tobulinti veiklą ir tausoti aplinką, lyderė. ABB dirba 150 tūkstančiai darbuotojų daugiau nei 100 šalių.

IeškotiKONTAKTAI