АББ представила українським партнерам свої нововведення у сфері автоматизації і енергозабезпечення процесів на підприємствах

2016-11-07 - 27 жовтня 2016 року в конференц-залі київського готелю "Космополіт" відбувся День Системного Інтегратора АББ. Учасники зустрічі обговорили інновації АББ у сфері автоматизації процесів, а також функціонал і перспективи використання нових продуктів: приладів виміру рівнів та витрат, перетворювачів частоти напруги, оболонок низької напруги для систем розподілу енергії і засобів автоматизації, а також інших інновацій.
Офіційну частину відкрив Дмитро Жданов, Директор ТОВ "АББ ЛТД": "На сьогодні компанія AББ є негласним лідером розвитку в області цифрових технологій. Маючи експертний досвід в усіх областях діяльності наших клієнтів, ми створюємо унікальні цифрові рішення, такі як ABB Ability. Це - універсальний портфель цифрових рішень і послуг від АББ, для усіх споживчих сегментів, який встановлює і підтримує конкурентоздатність бізнесу АББ в умовах "цифрової промислової революції".

Завдяки партнерству AББ і Microsoft у сфері "хмарних" технологій, наші клієнти і партнери отримують широкий портфель нових промислових рішень і інженерних компетенцій. Можна сміливо стверджувати, що відбувається неминуча цифрова трансформація клієнтських сегментів в усіх областях діяльності компанії АББ, таких як робототехника, морські технології і електромобілі".

Після мотивуючого виступу пана Жданова, слово взяв - керівник напряму "Системна інтеграція" АББ, Олександр Задорожний, який представив результати роботи каналу продажів, та відзначив ТОП-5 партнерів АББ за 2016 рік, з якими АББ продовжить роботу над новими способами забезпечення додатковими цінностями кінцевих споживачів.

За словами пана Задорожного, шлях розвитку компанії надалі полягатиме у формуванні чотирьох спеціалізованих підрозділів бізнесу АББ, що будуть орієнтуватися на лідируючі позиції на своїх ринках:

  • Електроустаткування;
  • Робототехника і механізми руху;
  • Промислова автоматизація;
  • Електричні мережі.

У рамках зустрічі представники компанії АББ поділилися своїми знаннями і досвідом в області обладнання для виміру витрати рідин, пари, газу і представили широкий вибір інноваційного устаткування, що не має аналогів серед визнаних методів виміру. Серед них - розробки у сфері визначення рівня рідин і твердих речовин, придбаної компанії K - TEK.

Крім того, були анонсовані плани по розвитку сервісного центру АББ в 2017 році по установці і обслуговуванню високовольтних і низьковольтних приводів змінного струму - всесвітньо визнаних енергоефективних рішень компанії АББ. Також були представлені електродвигуни промислового і загального призначення, та повний спектр оболонок низької напруги для систем розподілу енергії і засобів автоматизації.

Особливе місце в портфелі інноваційних продуктів компанії займає розподілена система управління Freelance - компактний, масштабований продукт, який здійснює управління та моніторинг стану технологічного і електричного устаткування для будь-якого виробництва. Продукт укомплектований розширенною версією контроллера AC900F, новими модулями Profibus Master, новою системою вводу-виводу S950e та програмним забезпеченням "Freelance Operation".

Підводячи підсумки зустрічі, Дмитро Жданов, Директор ТОВ "АББ ЛТД" підкреслив: "Успіх наших клієнтів принципово важливий для нас, тому головна наша місія - не просто надати підприємству потрібне рішення, а забезпечити йому повноцінні конкурентні переваги, здатні збільшити прибутковість виробництва завдяки нашому устаткуванню, технологіям і послугам. Цей чинник визначає нашу репутацію і допомагає досягти успіху компанії АББ".

Про компанію АББ

Компанія АББ ( www.abb.ua ) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.

SearchCONTACT US