Galingiausias pasaulio DC duomenų centras laimi energijos suvartojimo efektyvumo apdovanojimą

2013-01-17 - Galingiausias pasaulio duomenų centras, naudojantis nuolatinės srovės (DC) technologiją laimėjo prestižinį Šveicarijos vyriausybės energijos suvartojimo efektyvumo apdovanojimą.

Centras gavo „W d'Or" apdovanojimą už novatoriškos DC technologijos dėka sutaupytos energijos mastą. ABB, HP ir Green, viena iš pagrindinių informacijos ir ryšių technologijų (IRT) paslaugų teikėjų Šveicarijoje, atidarė duomenų centrą pernai.

Duomenų centras yra "tarptautinis parodomasis centras, demonstruojantis Šveicarijos švarias technologijas, naudojančias vidutinės ir žemos įtampos nuolatinės srovės technologijas iš Šveicarijos bendrovės ABB," pareiškime teigė Šveicarijos Federalinės energetikos pareigūnas. "Dabartinės pertvarkos, panaikinančios nuostolius, dėka bei šiluma iš atliekų, jis sunaudoja 20 procentų mažiau elektros energijos ir nustato naujus standartus."

ABB įdiegė vieno megavato DC galios paskirstymo sprendimą Green Ciuricho-Vakarų 1100 m2 duomenų centro plėtrai. Projektas pabrėžia ABB tikslus sukurti naujas elektros energijos paskirstymo galimybes naudojant DC technologijas.

ABB yra technologijų, kurios leidžia konvertuoti kintamos srovės (AC) ir DC sistemas, pionierė bei buvo pirmoji komercializavusi tolimąjį aukštos įtampos nuolatinės srovės perdavimą. ABB dabar taiko DC vidutinės ir žemos įtampos sprendimus elektrinių transporto priemonių apmokestinimui, elektros paskirstymo sistemoms laivuose, pastatuose ir duomenų centruose.

IeškotiKONTAKTAI