ABB apšvietė Hamburgo "Elbe" filharmoniją

2017-02-28 - Nauja Hamburgo koncertų salė „Elbphilharmonie“ ("Elbe Philharmonic Hall") sausio viduryje jau buvo paruošta debiutui. Apšvietimas, kuris sukuria renginio atmosferą pakilus uždangai, yra ABB produktas.Naujajame pastate be kultūros centro dar yra 45 prabangūs apartamentai, penkių žvaigždučių viešbutis, restoranai, barai bei požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Įspūdingame pastate yra įrengta ir apžvalgos aikštelė, kuri vadinama „Plaza on the 8th floor“. Ji įrengta 37 metrų aukštyje ir nuo jos atsiveria puiki panorama į Hamburgo centrą, Elbės upę, HafenCity kompleksą bei uostą.

„Elbphilharmonie“ sudaro keturi atskiri projektai: Concert, Living, Parking ir General Use. Visą pastato elektros ir elektronikos infrastruktūrą valdo KNX sistemos. Už elektros ir elektronikos instaliacijas buvo atsakinga Tangerhütte įsikūrusi bendrovė „Schuberto GmbH", kuri partnere pasirinko ABB.

Apšvietimo integracija į šias sistemas buvo nelengvas iššūkis, todėl ABB panaudojo skaitmeninį apšvietimo valdymo sąsajos (DALI) standartą, apibrėžiantį apšvietimo valdymo prietaisų kontrolės skaitmeninę sąsają. Vienas ABB KNX/DALI valdiklis vienu kanalu gali valdyti iki 64 DALI paleidimo įrenginių, o vien tik "Elbphilharmonie" koncertų salėje ABB panaudojo maždaug 110 DALI valdiklių, kurie kontroliuoja apšvietimą fojė ir koncertų salėse, biuruose ir repeticijų kambariuose, o aptarnaujantis personalas per juos gauna operatyvinę informaciją apie apšvietimo sistemos būklę.

ABB technologija taip pat yra naudojama garso sistemose. Atlikėjų elektroakustinė sistema, skambučių sistema ir pan. taip pat yra ABB KNX produktai.

Jei jūs patekote tarp 1000 laimingų, kurie laimėjo bilietus į atidarymo vakarą, tai girdėjote ne tik pranešimus pertraukos metu, bet ir Bethoveną ir Wagnerį, kuriuos atliko ABB technologijos.

Avarijos atveju taip pat neteks nerimauti, nes stogo ventiliacijos sklendės, skirtos dūmų ir karščio ištraukimui, yra naudojamos ir lifto šachtai. Lyjant lietui ar pučiant stipriam vėjui jos užsidaro automatiškai.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 125 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

IeškotiKONTAKTAI