ABB sai SLO sügispäevadel parima messiboksi auhinna

ABB AS osales 22.-23. septembrini Tallinna Lauväljakul toimunud Eesti suurimal elektrivaldkonna messil SLO sügispäevad. Muuhulgas pälvis ABB parima messiboksi auhinna.
Oma väljapanekuga oli messil kohal üle 50 elektrivaldkonna tipptegija, kes tutvustasid uusi tehnoloogilisi lahendusi ning tooteid. Lisaks toimusid paneeldiskussioonid ning seminarid.

ABB rõhus seekordselt messil oma laiale ja innovaatilisele tootevalikule. Osaleti ka mõlemal paneeldiskussioonil – „Targa maja lahendused“ ja „Alternatiivenergia“ ning viidi läbi enim koolitusi. Muuhulgas võitis ABB kirsina tordil ka parima messiboksi auhinna (viimati võideti see 2014. aastal).

ABB demonstreeris messiboksis oma uuemaid tehnoloogiaid: YuMi robotit, tööstusohutuse seadmeid, UPS-süsteeme, elektrimootoreid, sagedusmuundureid, elektriautode laadijaid, Kabeldoni liitumiskilpe, päikeseenergiamuundureid jms.

„Meie boksis äratas ehk enim tähelepanu YuMi robot. Aga kui külastajad olid juba boksis, siis jagus neil käsimusi ka kõikide teiste ABB esitletud toodete kohta,“ märkis ABB AS-i müügi- ja turundusjuht Silver Aiaste.Messi paneeldiskussioonidel tegi ABB spetsialistidest ettekande Meelis Paas („Hoonete energiatõhusus ja haldamine hooneautomaatika abil“), Silver Aiaste („Alternatiivenergia“), seminaridel esinesid Viktor Laurmaa („ABB sagedusmuundurite hooldus“), Meelis Paas („ABB/Thomas & Betts kinnitustarvikud“) ning Dmitri Zelenko („ABB katkematud toiteallikad (UPS-id“).

OtsiKONTAKT