Компанія АББ підтримує Китай у переході до «Нової норми» завдяки інноваціям світового рівня та енергоефективності

2016-11-07
Виконавчий директор компанії АББ Ульріх Шпісхофер та Клаудіо Факін, керівник бізнес-напряму «Електричні мережі» виступлять з програмними промовами на заході АББ Power World 2016 у Пекіні, демонструючи унікальну позицію компанії як найкращого партнера для міцніших, розумніших та екологічніших електричних мереж у Китаї, а також для подальшого переходу на цифровий стандарт у всіх галузях енергетики. Компанія АББ, яка має довгу історію в Китаї та вважає Китай своїм «другим домом», підтримує розвиток енергетичної інфраструктури світового рівня у Китаї та перехід країни до «Нової норми» ("New Normal").

«Компанія АББ має унікальні можливості, щоб допомогти Китаю досягти мети, встановленої 13-м П’ятирічним планом – побудувати чисту, з низькими викидами вуглецю, безпечну та ефективну сучасну енергетичну систему – у контексті глобальних Енергетичної та Четвертої промислової революцій, – зазначив Шпісхофер. – Ми маємо великий досвід успішного втілення проектів у Китаї, який є одним з наших ключових ринків. Крім того, ми маємо великі виробничі, науково-технічні та інженерні центри у Китаї, і ми продовжуємо підтримувати Китай як найкращого партнера для створення міцнішої, розумнішої та екологічнішої електричної мережі».

Компанія АББ має більше 100 років досвіду роботи у Китаї, керуючись концепцією: «У Китаї, для Китаю та світу». Це поєднує потужну присутність на місцевому ринку, маючи більше 18 000 співробітників, та кілька успішних спільних підприємств з китайськими фірмами. Компанія АББ має інноваційний та технологічний доробок у Китаї і вона відігравала ключову роль у деяких з найважливіших національних інфраструктурних та енергетичних проектів. Серед них лінії електропередачі постійного струму високої напруги (HVDC) Три ущелини – Шанхай та Сянцзяба – Шанхай, численні об’єкти для Олімпійських ігор, об’єкти АТЕС у Пекіні та Саміту G20 у Ханчжоу.

Рух Китаю до «Нової норми» дає значні можливості для розкриття цінності для клієнтів та акціонерів АББ. Бізнес-напрям АББ «Електричні мережі» ідеально зпозиціонований, щоб підтримати розвиток енергетичної інфраструктури Китаю, завдяки інтеграції електроенергії з відновлюваних джерел, переходу електричних підстанцій на цифрові стандарти і надійній та ефективній передачі та розподілу електроенергії. Компанія АББ робить вирішальний внесок у розвиток країни завдяки науково-технічним розробкам у Китаї. Ланцюг створення вартості АББ у Китаї поширюється від науково-технічних розробок до виробництва, продажів та сервісу.

Лідерство компанії АББ з технологій підкріплене її цифровою пропозицією – програмою ABB AbilityTM – може підтримати прагнення Китаю до промислової продуктивності, а також зростаючу інфраструктуру та споживчий попит на електроенергію, в наслідок швидкої урбанізації. Ці зусилля також підтримують ініціативи країни зі створення мережі доріг 'Belt and Road', а також поширення електроенергії з відновлюваних джерел, таких як сонячна енергія.

Деякі зі знакових нещодавніх успіхів АББ у Китаї включають партнерство з провідними енергетичними компаніями країни для реалізації проектів світового рівня:

• АББ ввела в експлуатацію проект Сянцзяба – Шанхай

• Роз’єднуючий вимикач (DCB) від АББ з Оптоволоконним датчиком струму (FOCS) є ключовою розробкою для цифрових підстанцій, що інтегрує переривання, роз’єднання та вимірювання струму, в одному пристрої та знижує простір, необхідний для секції підстанції до 70%. Ці розумні розподільчі пристрої для електричних мереж є частиною проекту розумних підстанцій наступного покоління Державної корпорації електричної мережі Китаю (SGCC), що дозволяють дистанційне управління, захист, автоматизацію, моніторинг та діагностику

• АББ отримала замовлення вартістю більше 300 млн. дол. США на першу в світі електричну лінію постійного струму надвисокої напруги (UHVDC) на 1 100 кВ у Китаї – лінію Чанцзі – Цзюцюань – щоб передавати 12 00 МВт на відстань більше 3 000 км

• АББ також забезпечила замовлення на постачання сучасних перетворювальних трансформаторів для ліній електропередачі Симен – Тайчжоу та Ченхуанмяо – Шаньдун, якими можна передавати до 10 000 МВт електроенергії, що встановлює новий світовий рекорд з пропускної здатності на рівні напруги 800 кВ

• Державна компанія State Grid of China інвестує в рішення АББ «берег-судно», щоб підвищити надійність постачання електроенергії та знизити негативний вплив на довкілля у терміналі контейнерного порту Далянь у північно-східній китайській провінції Ляонін

• АББ забезпечить сучасним електричним обладнанням лінію електропередачі постійного струму надвисокої напруги (UHVDC) Дянсибей – Гуандун, що управляється компанією China Southern Power Grid Company Limited, одним з двох найбільших операторів електромереж у країні. Ця лінія передаватиме 5 000 МВт електроенергії на відстань більше 1 950 км

«Досягнення АББ в галузі технологій надвисокої напруги та іі цифрові рішення роблять можливим інтегрувати більше електроенергії з відновлюваних джерел та передавати все більші об’єми електроенергії на більші відстані з мінімальними втратами та бездоганною надійністю», – зазначив Факін.

В рамках своєї виставки Power World, компанія АББ представить близько 100 розумних, ефективних, безпечних та екологічних приладів та рішень для електрифікації. Серед представлених приладів та технологій – автоматизація електростанцій, цифрові підстанції, передача постійного струму високої напруги (HVDC), інтеграція електроенергії з відновлюваних джерел, управління електроенергією, сервіс на основі «хмари», енергетичне рішення «берег-судно» та розумні будинки. Ці рішення розроблені, щоб допомогти клієнтам задовольняти нові потреби у динамічному та цифровому світі, знижуючи витрати, ризики та негативний вплив на довкілля.

Про компанію АББ

Компанія АББ ( www.abb.ua ) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації.  Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Більше інформації

Більше інформації про АББ, будь ласка, дивіться тут: http://new.abb.com/cn

Sina Weibo: @ABB China

Офіційний профіль WeChat: abb_in_china

Офіційний QR- код WeChat:

SearchCONTACT US