АББ і китайська компанія BYD створюють альянс для розробки систем зберігання енергії

2014-09-15 - Партнерство у сфері зберігання енергії поглиблює співпрацю BYD, провідної китайської компанії, що спеціалізується на технологіях зберігання енергії та електромобілях, та групи АББ, світового лідера з технологій для енергетики та автоматизації
Група АББ, міжнародний лідер з технологій для енергетики та автоматизації, та BYD, базуючись на експертизі компаній, оголосили про стратегічну співпрацю, метою якої є розробка рішень для зберігання енергії.

Обладнання і технології АББ для накопичення енергії в енергомережах, зарядні пристрої для електромобілів та комплексні системи для морської промисловості, а також досвід компанії BYD з виробництва батарей, спільно можуть дати відповідь на багато глобальних питань у сфері зберігання енергії. Результатом співпраці двох компаній буде швидке впровадження нових рішень для зарядки електромобілів, поширення альтернативної енергетики завдяки рішенням для мережевого та автономного зберігання енергії, а також застосування технологій зберігання енергії в швидкозростаючому сегменті морського транспорту.

У компаній АББ та BYD спільне бачення сталого розвитку сфер енергетики, промисловості та транспорту. Саме це і зумовило появу міжнародного альянсу, метою якого є створення раціональних переваг для споживачів в усьому світі.

«Ми із задоволенням оголошуємо про розширення співпраці з компанією BYD, грунтуючись на досягнутому успіху. Наступний етап співпраці дозволить зблизити дві компанії, які мають взаємодоповнюючу експертизу і доступ до ринку зберігання електроенергії, – прокоментував головний виконавчий директор АББ Ульріх Шпісхофер. – Роблячи наступний крок і поглиблюючи нашу співпрацю, ми виконуємо свою обіцянку «Енергія і продуктивність заради кращого майбутнього» у сферах енергетики, промисловості та транспорту».

Партнерство передбачає співпрацю за такими напрямками:

   • Технології зберігання енергії для енергомереж
   • Мікромережі
   • Сонячна енергетика
   • Системи для морської промисловості.
BYD – провідна високотехнологічна компанія Китаю, що спеціалізується у сфері ІТ, зокрема виробництві акумуляторних батарей і мобільних телефонів, у компонентах та збірці ІТ-приладів, традиційних авто- та електромобілях, а також новітніх продуктах у сфері електроенергетики – сонячних електростанціях, енергоакумулюючих станціях, світлодіодах, електричних навантажувачах тощо. У компанії BYD – 180 тис. співробітників, 12 промислових парків загальною площею 15 млн. кв. м у семи містах Китаю. Компанія має офіси в США, Європі, Японії, Гонконгу та в інших регіонах світу.

АББ є світовим лідером у силовій електроніці та системах зберігання енергії в енергетиці, промисловості та транспорті. У 2014 р. АББ представила на ринку Китаю зарядки для електромобілів: АББ буде постачати швидкі зарядні пристрої постійного струму для нових електромобілів Denza, розроблених BYD спільно з компанією Daimler.

Компанія АББ – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у понад 100 країнах світу і нараховує близько 145 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Миколаєві та Харкові працюють близько 200 співробітників.

SearchCONTACT US