ABB ir "Formulės E" partnerystė – nauja e-mobilumo ateitis

2018-01-09 - “ABB FIA Formulės E čempionatas" - elektra varomų automobilių FIA čempionate novatoriškų technologijų lyderei ABB suteiktas pagrindinio rėmėjo statusas.ABB ir "Formulė E" apjungia savo jėgas ir kartu kurs tvarią ateitį. Nuo pat pirmųjų lenktynių 2014 metų rugsėjo mėn. Pekine “Formulė E” įsitvirtino kaip tarptautinės automobilių lenktynės Nr. 1. Novatoriškų technologijų lyderė ABB, čempionatui plečiantis, atsineša savo vardą, inovacijas ir technologijų lyderystę. Dabar jis bus vadinamas "ABB FIA Formulės E čempionatu".

ABB, turėdama išskirtinę elektrifikavimo ir elektrinių transporto priemonių įkrovimo sprendimų patirtį ir didžiausią įdiegtą greitojo įkrovimo stotelių bazę, yra idealus "Formulės E" partneris. ”Formulė E” suteiks pasaulinę platformą kurti bei išbandyti e-mobilumo elektrifikavimo ir skaitmeninimo technologijas, padėsiančias tobulinti elektrines transporto priemones ir jų infrastruktūrą. Sujungdamos savo pajėgas ABB ir "Formulė E" išplės e-mobilumo ribas.

"Mes labai džiaugiamės partneryste su “Formule E” ir e-mobilumo ateities kūrimu,” - sakė ABB vadovas Ulrich Spiesshofer. "Šiandien du pionieriai susivienija. ABB ir “Formulė E" labai natūraliai tinka vienas kitam, todėl kartu mes sukursime naują šio įdomaus sporto etapą. Kartu kursime ateitį – kiekvienose lenktynėse kiekvieną kartą."

"Formulės E" įkūrėjas ir vadovas Alejandro Agag sakė: "Tai istorinė diena “Formulei E” ir man malonu pasveikinti tarptautinę technologijų lyderę ABB kaip pagrindinį "Formulės E" partnerį, turintį didžiulę patirtį elektrifikacijos ir skaitmeninių technologijų srityje. Mūsų įmonės kartu gales praplėsti visas įmanomas ribas. Kartu, kaip tarptautiniai partneriai, “ABB FIA Formulės E čempionato” gerbėjams ir vartotojams pristatysime proveržio technologijas."

ABB yra tarptautinė elektra varomų transporto priemonių infrastruktūros lyderė, kuri siūlo visus elektromobilių, elektrinių ir hibridinių autobusų įkrovimo sprendimus bei laivų ir geležinkėlių elektrifikavimo sprendimus. ABB į elektromobilių įkrovimo rinką įžengė 2010 metais, o šiandien sparčiai auga visame pasaulyje jau turėdama daugiau kaip 6000 greitojo įkrovimo stotelių.


Ulrich Spiesshofer, ABB vadovas ir Alejandro Agag, "Formula E" įkūrėjas ir vadovas

Apie “ABB FIA Formulės E čempionatą”
"ABB FIA Formulės E čempionatas” yra FIA elektra varomų automobilių gatvių lenktynės, vienintelės tokio pobūdžio tarptautinės lenktynės. “Formulė E” pilnai elektrifikuotų automobilių lenktynes organizuoja pagrindiniuose pasaulio miestuose, tokiuose kaip Niujorkas, Honkongas, Paryžius ir Ciurichas.

Ketvirtajame čempionate 10 komandų ir 20 sportininkų varžysis penkiuose žemynuose, 11 miestų dėl “ABB Formulės E čempiono” titulo. Artimiausios lenktynės vyks Marakeše 2018 metų sausio 13 d., o 2018 metų čempionatas baigsis liepos mėnesį.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Daugiau nei 100 šalių ABB dirba apie 136.000 darbuotojų, iš kurių apie 1.500 dirba Baltijos šalyse. www.abb.com

IeškotiKONTAKTAI