ABB võrkpallivõistkond sai Nostalgiaturniiril 6. koha

ABB võrkpallivõistkond saavutas 3. detsembril Paides toimunud Nostalgiaturniiril senise parima, 6. koha. ABB II võistkond sai 21. koha.
Traditsiooniliselt Paide E-Piima spordihallis ja linna võimlas (MEK) toimunud turniirist võttis osa 23 võistkonda, nende hulgas ka ABB taaskord kahe võistkonnaga. „Turniiri populaarsus kasvab iga aastaga, mida näitab ka suur osalejate arv ja järjest tugevnev tase,“ hindas ABB võrkpallisektsiooni juht Urmas Tahk.

Osalejad olid jagatud kaheksasse kolme- või neljaliikmelisse alagruppi. Mõlemad ABB võistkonnad sattusid neljasesse alagruppi, ABB I koos Kaitseväe, Ragn-Sellsi ja Icefirega ning ABB II koos Kaamos Ehituse, Tele 2 ja E-Service’iga. Kokku mängis ABB I võistkond kuus ja ABB II võistkond viis mängu. Vastavalt turniiri formaadile sai alagruppide võitjad otse kaheksa parema, kuhu lisandus neljaste alagruppide parima teise koha omanik.

ABB I jäi oma alagrupis teiseks võrdsete punktide juures koos hilisema võitja Kaitseväega. Kuna võrdluses teise neljase alagrupi teise koha omanikuga pääses ABB siiski kaheksa parema hulka kuhu seni ei oldud varem jõutud. Edasi kohtuti Tallinna Lennujaama võistkonnaga ning tunnistati napilt vastase paremust. Järgmist vastast, Tootmiskoondis Uku võistkonda suudeti aga võita ja nii mängiti 5.-6. kohale E-Service’i võistkonnaga. „Taaskord tuli vastu võtta ülinapp kaotus, mis andis meile kokkuvõttes kuuenda koha,“ märkis Tahk.ABB II võistkond jäi oma alagrupis viimaseks ja mängis 21.-23. kohale. Kohamängudes alistati nii Zero Turnaround kui Ragn Sells ning saadi 21. koht.

Turniiri võitis teist aastat järjest Kaitseväe võistkond Tallinna Lennujaama ja Omniva ees. „Turniir oli raske, aga samas tore ja huvitav. Kõik said piisavalt mängida ja koos sellega ka uusi võistluskogemusi. Mõlemad ABB võistkonnad on arenenud edasi ning kõigil tundub olevat tahtmist mängukvaliteedis edasi minna,“ ütles Tahk.

ABB Spordiklubi võistkondade koosseisud. ABB I võistkond: Piret Prangel (kapten), Kädi Böckler, Martin Lauri, Andres Kärner, Sten Vinogradov, Urmas Tahk. ABB II võistkond: Siim Savila (kapten), Alo Suursild, Kristo Piir, Marek Öövel, Liis Rauk, Regina Rähmonen, Toomas Rand.

OtsiKONTAKT