Компанія АББ представила революційні технології для залізниць на виставці InnoTrans у Берліні

2016-10-04 - Інноваційний тяговий трансформатор наступного покоління та зарядний пристрій – серед основних новинок обладнання, що підтримує концепцію АББ щодо системного транспорту для кращого світу
Компанія АББ представила широкий спектр інноваційних технологій для залізниць рухомого складу та інфраструктури на InnoTrans у Берліні з 20 по 23 вересня 2016 року. Це торгівельна виставка, що проходить раз на два роки і позиціонується як найбільша в світі міжнародна платформа для технологій пасажирського та вантажного транспорту. Компанія АББ продемонструвала деякі зі своїх останніх технологій в галузі транспорту та енергетики, а також рішення з сервісу та управління активами для підтримки виробників поїздів, залізничних операторів та менеджерів мереж з надійними, енергоефективними та розумними рішеннями.

Відбулась світова прем’єра – АББ представила свій тяговий трансформатор Effilight®, який має унікальну запатентовану конструкцію, що дозволяє значне скорочення необхідної кількості масла. В результаті ця технологія дозволить виробникам поїздів та операторам залізниць значно знизити вагу та економити енергію. Компанія АББ також представила свій зарядний пристрій наступного покоління BORDLINE® BC. Інкорпоруючи карбідокремнієву технологію, цей пристрій пропонує найбільш компактну конструкцію, високу питому потужність, надійність та простоту в обслуговуванні.

«Пріоритетом АББ на InnoTrans стали інноваційні технології, що допоможуть нашим клієнтам досягти їхніх операційних та фінансових цілей з мінімальним впливом на довкілля, – зазначив Жан-Люк Фавр, керівник Проекту в секторі залізничної промисловості компанії АББ. – Транспорт та інфраструктура є основними пріоритетними напрямами діяльності в рамках стратегії АББ «Наступний рівень» та частиною постійного прагнення компанії, і рішень, які ми демонструємо, підтримувати наше бачення системного транспорту для кращого світу».

Компанія АББ презентувала тяговий перетворювач з високою енергоефективністю, що замінює старі перетворювачі GTO на локомотиві Re460. Нові перетворювачі IGBT підвищують доступність поїздів, знижують експлуатаційні витрати та допомагають продовжити термін служби локомотивів ще на 20 років. Ще одним ключовим експонатом АББ став модульний Conceptpo wer DPA 120/240 для безперебійного енергопостачання, що забезпечує безпечний, рівний та максимально надійний рух на залізничних мережах. Також були представлені гнучкі та високоефективні рішення турбокомпресорів для дизельних тепловозів та ‘Pluto’, компактний, потужний та зручний у користуванні PLC (програмований логічний контролер) системи безпеки для рухомого складу.

В рамках пропозицій щодо сервісу, компанія АББ представила сенсорні та програмні рішення, що сприятимуть інтеграції операційних та інформаційних технологій та дозволять управляти активами згідно концепції компанії «Інтернет речей, послуг та людей».

Компанія АББ пропонує широкий спектр обладнання для енергетики та автоматизації і рішень для залізничної та транспортної галузі, для управління енергоефективністю, зниження викидів вуглекислого газу та надання клієнтам економічно ефективного підходу. Підвищення турботи про навколишнє середовище, швидка урбанізація, необхідність перевезень більшої кількості людей та вантажів та нестабільні ціни на пальне роблять залізниці стратегічною пріоритетною галуззю для АББ.

Про компанію АББ

Компанія АББ ( www.abb.ua ) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.

SearchCONTACT US