Naujausias ABB YuMi šeimos narys

2017-11-29 - Pirmojo pasaulyje išties bendradarbiaujančio dvirankio ABB pramoninio roboto YuMi sėkmė nulėmė tai, kad šiandien ABB pristato bendradarbiaujantį vienarankį robotą.

Tarptautinėje robotų parodoje (iREX) 2017 m. Tokijuje ABB demonstruoja naujausią bendradarbiaujantį, šįkart vienarankį, robotą. Bendradarbiaujantys robotai, kaip rodo jų pavadinimas, dirba kartu su žmonėmis gamyklose didindami našumą. Robotas oficialiai bus pristatytas 2018 metais.

Kaip ir YuMi, pristatyto 2015 m., naujojo roboto keliamoji galia 500 gramų. Jis yra kompaktiškas, todėl lengvai integruojamas į esamas surinkimo linijas. Šis robotas yra taip programuojamas, kad operatoriams nebereikėtų specialių mokymų.


Per Vegard Nerseth ir Sami Atiya prie naujausio YuMi šeimos nario iREX parodoje (© ABB)

"YuMi sėkmė viršijo lūkesčius. Jis buvo sukurtas smulkių detalių surinkimui, tačiau pasirodė, kad jis yra labai universalus: gali gaminti suši, sudėlioti Rubiko kubą, supakuoti dovanas ir diriguoti orkestrui. Matydami didžiulę YuMi sėkmę, tikimės, kad ir naujasis mūsų vienarankis robotas bus taip pat gerai priimtas, jau vien todėl, kad jis buvo sukurtas klientų prašymu," - sakė ABB robotikos ir pavarų padalinio prezidentas Sami Atiya.

"Mes ir toliau plėtosime bendradarbiaujančių robotų portfelį," – teigia ABB robotikos vykdomasis direktorius Per Vegard Nerseth. "Naujasis robotas yra puikus "ateities gamyklos" papildinys, leisiantis mūsų klientams augti ir klestėti masinio pritaikymo amžiuje. Sujungus šį robotą su mūsų ABB Ability™ skaitmeniniais sprendimais, mūsų klientų gamyklų efektyvumas ir patikimumas galės pereiti į sekantį lygį."

ABB eksponuos robotą „iREX 2017“ parodoje lapkričio 29 - gruodžio 2 dienomis stende IR3-56, „East Hall“.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Daugiau nei 100 šalių ABB dirba apie 136.000 darbuotojų, iš kurių apie 1.500 dirba Baltijos šalyse. www.abb.com

IeškotiKONTAKTAI