Спеціалісти харківських проектних організацій вивчали середньовольтне обладнання АББ

2012-12-07 - В харківському тренінговому центрі компанії закінчився навчальний курс по обладнанню середньої напруги виробництва АББ та можливостях його застосування в проектних рішеннях

Новий тренінговий центр АББ в Україні в харківському офісі компанії був відкритий на початку 2012 року. З того часу в центрі провели вже два повноцінні навчальні курси для технічних спеціалістів проектних організацій, компаній та установ міста Харкова і регіону. Перший з них був присвячений використанню низьковольтного обладнання АББ і мав багато спільного з тренінгами для проектантів, що проходили в харківському офісі української АББ, починаючи з 2006 року. Натомість, навчальний курс, присвячений можливостям застосування обладнання середньої напруги АББ в проектних рішеннях для енергетики, промисловості й будівництва, котрий проходив в жовтні-грудні, відбувався в Харкові вперше.

Ключові семінари курсу стосувалися розподільчих пристроїв 6-35 кВ з повітряною та елегазовою ізоляцією, трансформаторів для стандартного та спеціального застосування, апаратів середньої напруги для зовнішньої та внутрішньої установки, а також ефективних методів вибору і застосування високовольтних вводів в електроенергетиці. Варто відзначити, що в семінарах, присвячених трансформаторам, взяв участь віце-президент з маркетингу та продажу глобального бізнес-підрозділу «Трансформатори» групи АББ Едуардо Сіано.

Слухачами курсу стали 60 представників з 17 підприємств і установ Харківщини та сусідніх регіонів. Всі учасники отримали сертифікати, які засвідчують проходження відповідних семінарів.
Наступні навчальні курси в харківському тренінговому центрі будуть відбуватися вже в 2013 році. Серед іншого, в рамках програми системного навчання проектантів, організатори планують провести окремий навчальний курс присвячений силовій електроніці АББ.

Про дати нових курсів в харківському тренінговому центрі АББ ми повідомимо на нашому сайті згодом. Дізнатися більше про можливості відвідання навчальних курсів можна безпосередньо в харківському офісі у Миколи Черкашина. Адреса його електронної пошти та контакти харківського офісу АББ в Україні є справа на цій сторінці.

SearchCONTACT US