2013 metais ABB pateikė daugiau patentų paraiškų Europoje nei bet kuri kita Šveicarijos bendrovė

2014-03-18 - Šveicarija pateikia daugiausiai paraiškų Europoje, tenkančių vienam milijonui gyventojų, daugiau nei Švedija ir Suomija.
ABB, pasaulinė energetikos ir automatikos technologijų grupė, 2013 metais registravo daugiausiai patentinių paraiškų Europos patentų biure (EPO - European Patent Office) nei bet kuri kita bendrovė, įsikūrusi Šveicarijoje. Iš viso buvo užregistruotos 6651 patentinės paraiškos Šveicarijoje, iš kurių 455 buvo ABB, ją sekė "Nestle", "Alstom" ir "Roche".

Kiekvienais metais ABB investuoja apie 1,5 milijardo JAV dolerių tyrimams ir plėtrai, ir yra laikoma technologijų inovacijų lydere savo pagrindinėse veiklos srityse.

"ABB pasaulyje garsėja naujomis technologijomis ir produktų kokybe", - sakė ABB vyriausiasis technologijų pareigūnas Claes Rytoft . "Esu laimingas, matydamas ABB patentų paraiškų teikėjų sąrašo viršuje, nes tai įrodymas, kad mes stengiamės kurti naujus ir novatoriškus sprendimus".

ABB vykdo mokslinius tyrimus ir plėtrą daugiau nei 30 šalių ir joje dirba daugiau nei 8500 technologų visame pasaulyje. Ji taip pat turi septynis mokslinių tyrimų centrus, iš kurių vienas yra įsikūręs Dättwil, netoli Ciuricho.

ABB (www.abb.com) yra energetikos ir automatikos technologijų lyderė, kuri leidžia energetikos ir pramonės objektų užsakovams gerinti našumą tuo pačiu metu mažinant poveikį aplinkai. ABB grupės įmonės veikia maždaug 100 šalių, ir jose dirba daugiau nei 150 000 žmonių.