Tudengivormelimeeskond käis ABB-l külas

23. jaanuaril külastas ABB-d tudengivormelimeeskond Formula Student Team Tallinn. Kohtumise käigus andsid ABB esindajad noortele inseneridele ettevõttest põhjaliku ülevaate.
ABB turundusjuht Silver Aiaste tutvustas ettevõtet üldises plaanis, värbamisspetsialist Mari Tammesalu andis ülevaate ABB-st praktikakohana ning ajamite ja taastuvenergiaseadmete tehase insener Joonas Karu tööandjana. Ühiselt käidi tutvumas automaatikaprotsesside üksuse inseneride tegemistega ning kõigi nelja tehase tööprotsessidega.

ABB peamaja aatriumis on tavakohaselt välja pandud üks tudengivormelimeeskonna sõiduvahenditest. Praegu esitletakse seal uusimat tudengivormeli mudelit. „Seda võiks kõik huvilised lähipäevil vaatama tulla, sest 14. veebruaril viiakse see meilt mõneks ajaks ära,“ kutsus üles ABB turundusjuht Silver Aiaste.

ABB AS toetab MTÜ-d Tudengi Vormel ja tehnikatudengite elektrivormeliprojekti. Lepingu alusel teevad ABB ja Tudengi Vormel koostööd eesmärgiga populariseerida Eestis tehnilist kõrgharidust ja insenerikutset. ABB toetab tudengivormeliprojekti nii rahaliselt kui seadmetega. MTÜ Tudengi Vormel (www.formulastudent.ee/et) koordineerib projekti, mille eesmärk on elektrivormeli ehitamine ning Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengitest koosneva võistkonnaga Formula Student Team Tallinn rahvusvahelistel tudengivormelivõistlustel osaleda.


Fotol: ABB esindajate ja tudengivormelimeeskonna liikmete ühispilt.

OtsiKONTAKT