Pozvánka: Den otevřených dveří

ABB Robotika pro Vás připravila Den otevřených dveří - pro aplikace v procesu balení a paletizace. Těšit se můžete na naše novinky, aplikace a zajímavosti ze světa robotiky. Automatizace založená na průmyslových robotech zajišťuje zvýšení flexibility, produktivity a spolehlivosti výroby potřebných pro výrobky s krátkým časem životnosti, nového designu obalů, rozmanitých velikostí a produktů ve velkosériové výrobě.
Dveře pro Vás budou otevřeny dne 25. června a 26. června 2013. Stačí si jen vybrat ten správný den a vyplnit jej do registrace. Program bude pro oba dny totožný.
V případě zájmu se prosím registrujte ZDE.

Místo konání: ABB Robotika - Vestec u Prahy, Nad Jezerem 567 (ukázat na mapě).

Přehled hlavních témat

Projdeme procesem výroby od nezakryté potraviny nebo léků až po kartony na paletě. Na každou ze základních aplikací máme řešení.
Racer Track
Nejjednodušíí cesta jak uložit Vaše výrobky do kartonu a to i v různých formátech a rychlostí, dokáže uložit až 200 výrobků za minutu.
Pallet Pack
Poslední verze funkčního balíčku pro paletizaci na konci výrobních linek - nově vše zvládnete i bez složitého programování.
Picker Cell
Vyšší užitečné zatížení a menší rozměry, to je druhá generace robotů FlexPicker pro osazovací aplikace.
Robot Studio
Program Robot Studio Vám umožní vytvářet a simulovat robotizovaná pracoviště ABB na vašem PC a tím snížit čas instalace nebo zkrátit čas nezbytný pro začlenění změn.

Těšíme se s Vámi na viděnou.
Tým Robotiky ABB