АББ визнана однією з найбільш етичних компаній світу

2014-03-23 - Ethisphere Institute відзначив АББ за суворе дотримання принципів бізнес-етики в діловій активності та корпоративному управлінні
Групу АББ, лідера в технологіях для енергетики та автоматизації, включено до списку найбільш етичних компаній світу за 2014 рік, який складається Ethisphere Institute — незалежним дослідним центром зі сприяння передовим практикам етичного ведення бізнесу.

АББ вже другий рік поспіль одержує визнання Інституту, який відзначає організації, що продовжують підвищувати стандарти етичного менеджменту та корпоративної діяльності. На думку Ethisphere, одержувачі відзнаки розуміють взаємозв’язок між етикою, репутацією та щоденною взаємодією зі своїм брендом.

«Ми вкотре дуже задоволені досягнутим прогресом в імплементації принципів етичного ведення бізнесу у наших процесах та організації, — сказав головний виконавчий директор АББ Ульріх Шпісхофер. — Корпоративна діяльність на засадах бізнес-етики має ключове значення для успіху АББ у довгостроковій перспективі; тому ми дуже пишаємося визнанням з боку Ethisphere».

«Ми прагнемо глибоко інтегрувати принципи етичного ведення бізнесу в нашу організацію. Наша програма чесного ведення бізнесу передбачає, що керівники на місцях завжди повинні подавати особистий приклад, — додала Діана де Сен-Віктор, головний юрисконсульт АББ та член Виконавчого комітету. — Усі локальні менеджери повинні відповідати за дотримання принципів етичного ведення бізнесу в корпоративній діяльності, адже вимоги щодо бізнес-етики має встановлювати та сама людина, котра ставить комерційні цілі».

Оцінка найбільш етичних компаній світу ґрунтується на системі «коефіцієнту етичності» Ethisphere Institute, яка протягом кількох років розвивається як засіб оцінки результатів діяльності організації у об’єктивний, послідовний та стандартизований спосіб. Зібрана інформація забезпечує комплексну оцінку на основі вагомих складових ключових компетенцій компанії та працівників. Систему та методологію коефіцієнту етичності було визначено, випробувано та уточнено завдяки експертним консультаціям спеціалістів з інтелектуальної мережі Ethisphere, а також Консультативної ради з методології рейтингу «Найбільш етичних компаній світу».

«Клієнти, працівники, інвестори та регулюючі органи велику увагу приділяють довірі, а етика та належне управління мають ключове значення для здобуття довіри, — заявив генеральний директор Ethisphere Institute Тімоті Ербліх. — АББ приєднується до чудової спільноти, пріоритетом якої є сприяння результативності за допомогою кращих ділових практик. Ми вітаємо всіх співробітників АББ з цим надзвичайним досягненням».

Бали нараховуються у п’яти головних категоріях: програма етики та дотримання норм (25 %), репутація, лідерство та інновації (20 %), менеджмент (10 %), громадянська позиція та соціальна відповідальність (25 %) і культура етичного ведення бізнесу (20 %).

Повний перелік «Найбільш етичні компанії світу-2014» можна знайти за адресою http://ethisphere.com/worlds-most-ethical/wme-honorees/.
Дослідний Інститут Ethisphere — провідний міжнародний аналітичний центр, завдання якого полягають у створенні, популяризації та розповсюдження найкращих практик у сфері ділової етики, корпоративної соціальної відповідальності, боротьби з корупцією та сталого розвитку. Журнал Ethisphere Magazine, у якому щорічно публікується рейтинг «Найбільш етичні компанії світу», — щоквартальне видання Інституту. «Етісфер» здійснює виключно незалежні перевірки дотримання правових норм та етичної культури ведення бізнесу, серед яких: сертифікація Ethics Inside®, перевірка лідерів на дотримання норм Compliance Leader Verification™ та перевірка антикорупційних програм. Більше інформації про Інститут Ethisphere, включаючи рейтингові проекти та відомості щодо учасників, можна знайти на сайті http://www.ethisphere.com/

SearchCONTACT US